Čo všetko sa dá stihnúť za jeden mesiac // october meetings in photos


Za dva mesiace sú Vianoce? Čože? Tento rok mi chýba september. Vysvetlím :) Bola som osem dní na dovolenke v Egypte a potom som bola štrnásť dní tak chorá, že som ich skutočne celé preležala a nemala som prehľad aký je deň. Človek si povie, že som si na dovolenke oddýchla, tak prečo to spomínam. Na dovolenku som odchádzala so seknutým chrbátom, poriadne unavená a vyčerpaná z toho, že mi aj najmenší pohyb robil problém. V lietadle som trošku trpela, ale na pláži som to nejako "rozchodila", na spiatočnej ceste nám 24 hodín meškal let, takže sme za dva dni spali asi desať hodín, bola som vystresovaná, čo opäť nebolo dobré pre moje zdravie a mala som pocit, že potrebujem dovolenku z dovolenky (ale inak bolo úplne geniálne, ja sa nesťažujem). V októbri som si to všetko vykompenzovala a zažila som toho poriadne veľa. Absolvovala som niekoľko stretnutí, akcií, podporila som skvelý projekt a absolvovala veľmi zaujímavý workshop. Nezabudla som ani na relax a oddych. Prečítajte a pozrite si krátke zhrnutie zaujímavých stretnutí.PRÁZDNY OBCHOD:
O projekte prázdny obchod som vám písala už minulý rok, pripomeňte si o čo v projekte ide TU. Tento rok som ho opäť veľmi rada podporila s tým rozdielom, že som využila príležitosť a "donútila" som Tomáša zbaviť sa troch tašiek oblečenia. Desiatky tričiek v skrini a nosí päť dookola. Všetky sú v stopercentrom stave, len už ich jednoducho nenosí alebo sa zbehli. Všetko pekne vypral, rozlúčil sa s vecami, netušila som, že sa aj chlapi ťažko lúčia s oblečením, zbalili sme to do tašiek a odniesli do shopping centra Europa. Teraz je ten správny čas vytriediť si šatník a podporiť úžasný projekt. Ak máte doma pekné oblečenie, ktoré nenosíte a myslíte si, že ho ešte niekto môže nosiť, vyperte ho, zabaľte a doneste do bystrickej Europy do 30.10.2016 :)
Šaty nájdete TU
TU si môžete pozrieť fotky zo slávnostného otvorenia a prikladám aj video z minulého roka, v ktorom som aj ja :) Tento rok som robila rozhovor priamo v shoppingu počas otvorenia, ale aj pre rádio Lumen a RTVS. Som zvedavá ako tie rozhovory zostrihajú :) Takisto ma nájdete na fotkách TU a TU.
Minulý rok som sa zúčastnila takisto stretnutia Oriflame, stretnutie prekvapení, na ktorom boli predstavené vianočné produkty a novinky z aktuálnej kampane. Na stretnutie som bola pozvaná, zoznámila som sa so zaujímavými ľuďmi a hlavne s novým generálnym riaditeľom pre Oriflame Slovensko Jonas Häggqvist. Veľký sympaťák, komunikatívny, ochotný počúvať, zaujíma sa o názory, chce počuť spätnú väzbu a skoro som odpadla, keď povedal, že má 30 rokov. Tieto stretnutia sú veľmi inšpiratívne, motivujúce a zúčastňujem sa ich veľmi rada. Prikladám fotku ako dôkaz :) O novinkách z aktuálnej kampane si prečítajte v článku TU
Šaty nájdete TU


WORKSHOP: 
Začiatkom tohto týždňa som sa náhodou preklikala k workshopu, ktorý sa koncal v BB. Hneď som to využila, lebo mám pocit, že v BB je málo takýchto stretnutí. Téma bola "Ako zvládnuť online marketing, keď o ňom neviem ani mäkké f" a vstupné 5 EUR. Workshop trval dve hodiny, dozvedela som sa množstvo užitočných informácii a som rozhodnutá ísť aj na ďalšie dve, ktoré sa budú organizovať na rovnakom mieste. Som veľmi rada, že som sa k workshopu preklikala, odchádzala som plná inšpirácie a nabudená pre nové články a zistila som, kde mám medzery a v čom sa zlepšiť. Super, odporúčam.  Btw. nájdete ma na fotke? Ako vždy úplne vpredu :D
viac info TU

STRETÁVKA:
Áno, fotka vám povie veľa :D ale tak nebudem zverejňovať tváre, keď nemám povolenie. Stretávka po desiatich rokoch (áno mám už takmer tridsať) zo strednej školy. Prišlo nás iba jedenásť a triedna, ale bolo super, zaspomínali sme, popozerali fotky a obnovili kontakty. Najviac sme sa bavili na tom, že sa nemôže nikto sťažovať, že je "starý" lebo sme všetci na tom rovnako :) :) 

JÓGA & MASÁŽE:
... a aby som sa z toľkej energie (aj tej pozitívnej aj negatívnej - obidve sa miešajú takmer vždy a všade), tri krát do týždňa chodím na jógu do rôznych štúdii. Konečne sme v BB objavili štúdio, kde sa cvičí ashtanga, ktorú cvičím 2x do týždňa a ten tretí viac relaxačnú buď power jogu alebo hata jógu na boľavý chrbát. Okrem jógy som tento mesiac dostala na predpis masáže krčnej chrbtice a hornej časti chrbta, ktorá mi robí neuveriteľne dobre a vždy mi dobre padne po celom dni presedenom pri PC (len pre zaujímavosť, som normálne zamestnaná, sedím 8 hodín v práci, ak nie som na služobke, a blog mám ako hobby - zatiaľ). :) 
Zaujíma vás môj názor na jógové štúdia v BB? Alebo na jednotlivé druhy jógy? Prečítali by ste si radi podobne ladený článok? 

JAZYKY:
Konečne som sa vrátila na môj režim, začala som chodiť na angličtinu s lektorom, aby som ju nezabudla a precvičovala si ju a pravdepodobne sa pustím aj do francúzštiny, ale to skôr od januára, veľmi mi chýba, ale nie som si istá, či to všetko budem vedieť zladiť, lebo minulý rok som ešte vôbec necvičila (tí čo nevedia, tak som jógu začala cvičiť cca v apríli, pretože mi tŕpla pravá ruka a dva-tri prsty som si vôbec necítila a na odporúčania doktorov som jednoducho musela začať cvičiť a fitko mi vyslovene zakázali.) Uvidíme, ale ako píšem, francúzština je moja láska a chýba mi ten krásny jazyk :)
source
Tento víkend sa ešte chystáme na Horehronie, ktoré mám veľmi rada a budúci konečne oddych a wellness. Kam? Nechajte sa prekvapiť :) Zatiaľ si pozrite moje zážitky z cestovania v záložke "cestovanie" na blogu.

Napíšte mi, čo ste za tento mesiac zažili vy :) Verím, že iba pozitívne veci :) 
3 komentáre:

  1. Za jeden měsíc, jsi toho stihla vážně hodně :-) šikulka, a samé skvělé akce :-)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. ten nápad s Prázdnym obchodom je super :) pekný článok ;)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)