Už 40 rokov rad Giordani Gold rozmaznáva ženy po celom svete  a pripravuje pre ne jedinečné okamihy radosti. Profesionálne spracovanie s dôrazom na detail  a použitie vysokokvalitných ingrediencií sú charakteristickým znakom make-upu Giordani Gold, určeného pre náročné ženy, ktoré si rady doprajú luxusné maličkosti. Predstavuje viac než len luxus – prináša ženám uspokojenie, sebavedomie a eleganciu. Oriflame v kampani číslo 15 prináša úžasné novinky z rady Giordani Gold, ktoré som vyskúšala a som z nich nadšená. Okrem rady Giordani Gold som vyskúšala aj nekozmetické novinky pončo a rukavice 🙂 


Dekoratívna kozmetika Giordani Gold

Vždy ma veľmi potešia novinky z rady Giordani Gold, ktorú som si veľmi obľúbila a zatiaľ ma ešte nesklamala. Medzi novinky patrí špirála, rúže, tekutá očná linka, guľôčkové očné tiene a štetec na tiene. Guľôčkové očné tiene Giordani Gold


čo sľubuje/charakteristika z katalógu:

Nádherné žiarivé očné tiene urobia váš pohľad neodolateľný. Luxusné guľôčky očných tieňov v elegantných, klasických odtieňoch s kašmírovými vláknami sa hladko nanášajú, perfektne zmiešavajú a majú príjemný zamatovo jemný vzhľad.

množstvo:  3 g

kód:   32748 Warm Cashmere, 32750 Frosty Night

cena:  12,90 € 7,49 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Určite ste si všimli, že očné tiene používam iba veľmi veľmi výnimočne. Je to skôr o pohodlnosti, už som si zvykla používať linku na oči alebo iba špirálu a tieňovaniu a perfektnému rozotieraniu očných tieňov sa mi nechce venovať až toľko času. Ten radšej “investujem” do dokonalého nanesenia rúžu na pery. Guľôčkové očné tiene ma však veľmi zaujali a rozhodla som sa ich vyskúšať. Z guľúčkovým púdrom mám veľmi dobré skúsenosti, mám ho v dvoch odtieňoch a je to výborný darček, pretože guličky vydržia aj 5-6 rokov. Z ponuky troch odtieňov guľôčkových očných tieňov som si vybrala dva.  Hnedý odtieň 32748 Warm Cashmere a modro-šedý odtieň 32750 Frosty Night. V ponuke nájdete ešte jeden zelenkavý. Musím podotknúť, že produkty GG vám vždy prídu zabalené v krásnych krabičkách, ktoré ani nebudete chcieť vyhodiť. Tiene boli zabalené v zlatých krabičkách s čiernym kontrastným vnútrom, nádhera. Po otvorení vaše oči potešilo malinké balenie s čiernym vrchnáčikom. Guličky sú takisto rozkošné, malinké a v približne  3-4 odtieňoch. Na prvý pohľad sú guličky úplne perfektné od dizajnu krabičky až po samotnú nádobku. Vrchnáčik sa  nezatláča ale pekne otáča t.j. nehrozí žiadne vytratenie guličiek. Guličky sú rovnako krehké ako tie na pleť, takže opatrne, aby sa vám nerozmrvili hneď pri prvej aplikácii. Guličky sú podľa dobre pigmentované a pre mňa ideálne. Keď prejdete štetcom po všetkých odtieňoch guličiek, na viečko sa vám dostane krásny mix odtieňov guličiek, napr. hnedej. Ak máte trpezlivosť a dobré oko, môžete nádobku trošku nakloniť a prejsť štetcom iba po tmavších alebo iba po svetlejších guličkách a tak si vytvoriť viacero odtieňov. Mne to však vyhovuje presne tak, že si rovno namiešam jednu farbu. Je to skvelé, nemusím nič tieňovať, blendovať a farba vyzerá božsky. Nie sú prehnane lesklé ani matné. Presne ako sa uvádza v popise, sú zamatové, skutočne veľmi pekné.  Nižšie môžete aj vidieť ako vyzerajú obidva odtiene na očiach. Ktoré sa vám páčia viac?

 odporúčam


Štetec na nanášanie guľôčkových očných tieňov Giordani Gold


čo sľubuje/charakteristika z katalógu:

žiadne som nenašla

Materiál: PS, hliník, konská srsť
Rozmery: 12.7 cm
kód:   29178

cena:  4,90 € – ak si kúpite tiene GG, tak za 1 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Štetec som si objednala a používala spolu s guľôčkovými očnými tieňmi. Je perfektnej dĺžky, nie je príliš dlhý ani krátky. Pri niektorých štetcoch sa stáva, že sú príliš dlhé a potom si ho aj tak musíte chytiť bližšie, aby ste vytvorili dostatočný tlak na pekné rozotrenie tieňov alebo sú naopak kratučké a tenké (väčšinou súčasťou tieňov) a nedá sa s nimi pracovať, lebo sa zle držia. Tento je skutočne akurát. Je vhodný presne na guľôčkové tiene, neviem si predstaviť, ako by som do nádobky s guličkami dávala plochý penový aplikátor, tento so štetinkami je ideálny. Štetec je hustý, zrezaný do okrúhleho tvaru a mäkký. Používam ho aj na tiene GG, ktoré som si objednala minulý rok Gold Quadro, a takisto aj na spodnú linku oka. Nepostrehla som zatiaľ žiadne vypadávanie štetiniek. Po vypratí štetca mi takisto nevypadávali štetinky ani sa nepoškodil. Ak čistíte štetce, nechajte ich vždy vysušiť smerom štetinkami dole, aby voda nepoškodila zalepené spoje alebo drevenú rúčku.

 odporúčam


Viacúčelová špirála Giordani Gold Iconic


čo sľubuje/charakteristika z katalógu:

Skvelá, viacúčelová špirála mihalnice predĺži, dodá im objem, natočí a oddelí ich, čím im prepožičia elegantný vzhľad počas celého dňa. Je obohatená o luxusné, hodvábne zloženie so zmesou zjemňujúcich provitamínov pre žiarivý a zdravý vzhľad mihalníc. Jedinečná kefka nalíči aj tie najjemnejšie mihalnice a zaručí úžasný výsledok.
Špeciálne vyrobená božská kefka nalíči aj tie najjemnejšie mihalnice jediným ťahom. Je obohatená o hodvábne, zvláčňujúce zloženie. Dodá vám elegantný, svieži vzhľad, ktorý vydrží celý deň.

– Predlžuje
– Dodá objem
– Natočí
– Oddelí
– Vyživí a je trvácna

množstvo: 8 ml

kód:   32576

cena:  11,90 € 6,99 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Testovanie špirály je vždy veľká výzva. Veľmi záleží na kvalite mihalníc, predsa ich máme každý inej dĺžky, inak pevné. Napríklad moje takmer nevidno, sú krátke, rovné a potrebujú aj objem, vytočenie aj dĺžku. Spodné mihalnice nevidno vôbec. Vždy keď ma niekto líči tak ho spodné mihalnice potrápia najviac. Ja som si už za tie roky na to zvykla, a namaľujem ich za pár sekúnd. Špirála  GG Iconic sľubuje všetko čo sa dá od špirály očakávať, predĺženie, objem, natočenie, oddelenie, výživu a trvácnosť. Ako to je v skutočnosti? Najprv spomenie, že aj špirála vám príde zabalená v krásnej zlatej krabičke. Obal samotnej špriály je čierny  so zlatými dekoráciami. Kefka je gumená t.j. nie klasická s malinkými štetinkami a v ponuke je zatiaľ v čiernej farbe. Po nanesení na horné mihalnice už v jednej vrstve môžete vidieť predĺženie, až som neverila vlastným očiam. Po druhej vrstve boli mihalnice aj hustejšie. Wow do tejto špirály som sa hneď zaľúbila. Potom som prešla na neviditeľné spodné mihalnice a opäť som si povedala wow. Boli perfektne predĺžené – ja ich mám dosť riedke, takže to by som si musela nalepiť aby boli hustejšie, ale o spodné mi až tak nešlo. Na fotke nižšie môžete vidieť mihalnice bez špirály a s dvoma vrstvami špirály.  Na mojich mihalniciach sa neprejavilo jedine natočenie. Tomu som dopomohla v závere klieštikami. Mihalnice však boli oddelené a špirála mi vydržala celý deň až kým som ju sama neodlíčila. Nedrobila sa, nerozmazávala ani sa mihalnice počas dňa nespojovali. Perfektné, určite ju vyskúšajte.

 odporúčam


Tekutá očná linka Giordani Gold Caligraphy


čo sľubuje/charakteristika z katalógu:

Tekutá očná linka so zošikmenou špičkou vytvára elegantnú linku a je vhodná na rôzne druhy štýlov. Jediným
ťahom dosiahnete dlhotrvajúce a intenzívne linky. Komplex LashVital posilňuje a vyživuje mihalnice.

množstvo: 0,8 ml

kód:   33042 Brown, 33040 Blue

cena:  9,90 € 6,49 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Očná linka Giordani Gold  Caligraphy prichádza v ďalších dvoch odtieňoch resp. si nie som 100% istá či ide o úplne rovnaký produkt, lebo na webe je stále oddelená na dva rôzne produkty. Každopádne v novinkách nájdete modrú a čiernu tekutú očnú linku GG. Opäť by som to skôr definovala ako fixku a nie tekutú očnú linku. Očná linka má zošikmenú špičku, ktorou vyčarujete hrubé aj tenučké očné linky. Všetko sa dá zvládnuť jedným ťahom, už len správne pritlačiť a vyčarujete linku akú si prajete 🙂 Ja mám rada tenučké linky tesne nad mihalnicami a trošku potiahnutú za vonkajší kútik oka. Modrá farba je veľmi pekná, tmavá, a hnedá je skôr svetlejšia ako tmavšia. Linka netečie, nerozmazávala sa mi, nevpíjala sa do vrások okolo očí a dokonca by som povedala, že je vodoodolná resp. keď si ju dáte na viečko, tak vám jednak vydrží celý deň bez akéhokoľvek rozmazania a po odlíčení vám zostane náznak aj na ďalší deň. Mne sa nedala dokonale odlíčiť ani olejovým odličovačom, ale ja som spokojná aspoň som na druhý deň mala linku predkreslenú a používam ju každý deň, takže za mňa super. Neviem ako to bude v prípade, ak linku používate iba výnimočne. Napríklad aj z ruky mi zišla dole až po použití odličovača na oči a večernej sprche. Pre mňa to je výhoda, iný to môžu vnímať negatívne, len aby ste boli na to pripravené 🙂

 odporúčam


Rúž na pery Giordani Gold Iconic Heritage


čo sľubuje/charakteristika z katalógu:

Luxusný, krémový rúž saténového vzhľadu k oslave 40. výročia radu Giordani Gold. Je jemný, hladko sa nanáša a vydrží na perách dlhý čas. 5 odtieňov je inšpirovaných pôvodnými rúžmi radu Giordani Gold. Rúž z limitovanej edície zdobí unikátne logo.

množstvo:  4 g 

kód:   33271 Elegant Red, 33272 Luminous Burgundy, 33269 Lustrous Peony

cena: 10,90 € 7,49 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Rúže sú moja slabosť. Mám ich doma už aspoň 30 ks a každý je v inom odtieni (my ženy vieme o čom hovoríme malinová, korálová, jahodová 🙂 ). Pri oslave 40. výročia Giordani Gold vznikli rúže Iconic Heritage v 5 odtieňoch. Ja som neodolala hneď trom, krásnemu červenému s malinovým nádychom, bordovému, ktorý mi pripomína slivky a jemný ružový s nádychom staroružovej farby.  Všetky tri farby sú prekrásne, najviac ma očarila slivková, odtieň nájdete pod 33272 Luminous Burgundy. Na obdobie jeseň/zima budú trendy opäť všetky odtiene bordovej na perách, preto sa ich netreba báť. Ani by ste nepovedali, že keď som fotila dekoratívku tak som mala teplotu 38, však? Aspoň vidíte ako som veľmi z nej bola vytešená až mi dodala na chvíľku energiu 🙂 No ale poďme späť k rúžom. Takže majú krémové zloženie, veľmi dobre sa nanášajú priamo na pery alebo pomocou štetca. Nepoužila som ani kontúrku a rúž sa nerozpíjal, nevchádzal do vrások okolo pier. Rúž má polomatný vzhľad t.j. kedže zloženie je krémové nemajú úplne matný vzhľad, ale s odleskom. Ak však nechcete alebo máte v láske matné rúže, môžete si rúž otrieť jemne do servítky a tým rúž zostane skôr matnejší ako lesklý. Je to na vás. Rúže zdobí krásne logo GG a rok 1976 rozdelený na 19 a 76, až sa mi nechce používať rúž aby tam zostalo čo najdlhšie 🙂 Ide o limitku tak sa poponáhľajte, aby ste mali doma aspoň jeden rúž z tejto série 🙂 


33271 Elegant Red, 

33269 Lustrous Peony
33272 Luminous Burgundy
Kolekcia GG rúžov: 
1) Rúž na pery Giordani Gold Jewel – krémový, hydratačný, menej pigmentovaný
2) Matný rúž na pery Giordani Gold Iconic Matte – silno pigmentovaný, matný
3) Rúž na pery Giordani Gold Iconic s SPF 15 –  matný vzhľad, silno pigmentovaný 
4) Rúž na pery Giordani Gold Iconic Heritage –  silno pigmentovaný, krémový, saténový vzhľad

 odporúčam


naľavo: očné tiene 32748 Warm Cashmere, tekutná očná linka 33042 Brown,  rúž 33272 Luminous Burgundy,
napravo: očné tiene 32750 Frosty Night, tekutná očná linka 33040 Blue,  rúž 33271 Elegant Red
Ďalšie produkty: podkladový krém GG , tekutý make up s minerálmi GG, kompaktný púder GG, tuhý korektor GG, trio korektorov the one, guľôčkový púder na líca, tiene na obočie the one, špirála GG
MÓDNE DOPLNKY

Pončo Adele

čo sľubuje/charakteristika z katalógu:

Nádherné, veľké pončo so žakárovým vzorom pripomína vzory starých Aztékov. Je vyrobené z akrylových vlákien. Je teplé, ale zároveň ľahké, inšpirované domorodými vzormi, zdobia ho strapce a veľký kovový zatvárací špendlík na zapnutie.
S trendovým pončom Adele v štýle boho túto jeseň určite zažiarite. Prehoďte si ho cez plecia ako trendový módny doplnok, alebo si ho omotajte okolo krku, aby vás zahrialo počas chladných dní.

Materiál: akryl
Rozmery: 175 x 67 cm

kód:   29127

cena: 19,99  € – pri nákupe z katalógu nad 20 € za 9,99 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Pončo je veľmi krásne a na jeseň to pravé orechové. Pončo môžete nosiť ako pončo (krásna veta Ivanka) alebo ako šál okolo krku. Zahreje  v obidvoch prípadoch. Počasie nám zatiaľ veľmi nepraje, a preto ho zatiaľ využívam ako šál, hádam ešte príde babie leto, ráno mi je iba v ponče celkom chladno. Je v krásnych farbách s aztéckymi vzormi – ružová, šedá, čierna a bordová, krááááása. Súčasťou je aj spona alebo veľká dekoratívna zicherka, ktorou si pončo môžete zapnúť na rôzne spôsoby. Buď na hrudníku, tak ako vidíte na fotkách, alebo na boku na ramene, prípadne si na zicherku môžete napichnúť aj mašľu alebo niečo na ozdobenie, fantázii sa medze nekladú 🙂 Pončo nie je obojstranné, ale opak nie je až prehnane kontrastný, že by veľmi prekážalo, keď sa počas nosenia trošku otočí (vnútro je v podobných farbách nie je napr. biele). Pončo je veľmi jemné, príjemné a nehryzie, čo je základ na pohodlné nosenie 🙂 Veľmi sa mi páči aj to, že je ľahučké, nemáte pocit, že by ste si na seba dali ťažkú deku a takisto sa dá pohodlne omotať okolo krku. Raz som mala taký šál inej značky, ktorý bol veľmi husto tkaný, a keď som ho mala na krku tak som sa cítila ako keby som mala ortopedický golier a vlastne som ho ani nenosila. Pri ponču Adele to nehrozí, určite si ho zamilujete. 

 odporúčam


Rukavice Delicate


čo sľubuje/charakteristika z katalógu:

Zima neznamená, že nemôžete byť štýlová. Klasické predĺžené rukavice z imitácie kože prepožičajú eleganciu
vášmu vzhľadu. Majú širší strih podľa najnovších trendov. Sú podšité flisom, aby vás zahriali aj počas chladných dní.

Materiál: PU, polyester
Univerzálna veľkosť. 35 x 12 cm.
kód:  29246

cena: 15,99 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Vždy som túžila po koženkových rukaviciach, a preto ma potešili, že sa jedna objavili v novom katalógu Oriflame. Vzhľad je polomatný, ak sa to tak dá nazvať, nie je lakovaná koženka ale klasická koženka. Sú dlhé takmer k lakťu a sú označené ako univerzálne. Práve toto môže byť pre vás, ktoré máte malé rúčky alebo prsty dosť nevýhoda. Na moju ruku boli dobré, aj keď sa mi Tomáš smial, že to vyzerá ako umelá ruka z figuríny. Zvnútra sú podšité flisom, takže super zahrejú. Ja osobne mám radšej dlhšie rukavice ako tie krátke pod ktoré mi fúka vietor alebo nebodaj sa dostane sneh brrrr. Rukavice sú veľmi štýlové a perfektne sa dajú kombinovať napríklad aj s pončom Adele, aby vám nebola zima na holé ruky. Rukavice nezapáchajú (sem tam sa stane, že fake leather produkty majú zvláštnu až nepríjemnú vôňu) a sú príjemné na nosenie aj dotyk.

 odporúčam


Pomôcka na odstraňovanie vyrážok


čo sľubuje/charakteristika z katalógu:

Použite po sprchovaní či saune alebo najprv vyčistite pleť a na chvíľu na ňu priložte teplý, vlhký uterák. Pred a po každom použití pomôcku vydezinfikujte.


NA ZAPÁLENÉ VYRÁŽKY: Jemne pritlačte koniec pomôcky s uškom na zapálenú bielu vyrážku.
NA ČIERNE BODKY: Použite koniec s otvorom. Pritlačte otvor na čiernu bodku, čím jemne odstránite nečistoty

z póru a uvoľníte ho.

Rozmery: 0,7 x 11,5 cm

kód:   26825

cena: 5,90 € 3,99 €

aká je realita/moje hodnotenie produktu:

Môj nos je v poslednej dobe posiaty čiernymi bodkami. Doteraz som používala na odstránenie bodiek pásiky, no keď som uvidela túto pomôcku, povedala som si, že to vyskúšam. Na prvý pohľad to vyzerá ako pomôcka pre zubára 🙂 🙂 Je mi ľúto ale pri tomto produkte musím byť kritická. Pomôcka má dva konce, jeden je na biele zapálené vyrážky a druhá na čierne bodky. Časť na biele vyrážky funguje, pretože keď už máte bielu vyrážku tak si priam pýta “vytlač ma” takže stačí pritlačiť a vytlačiť, ale opatrne, aby ste to nezhoršili. Pozor ešte nezabudnite pomôcku vždy dezinfikovať predsa len budete mať kontakt s pleťou. Väčšina z nás je zvyknutá vytláčať si vyrážky nechtami, čo nie je vždy najhygienické. Čo sa týka druhej strany na čierne bodky, tak to sa mi nepodarilo úspešne použiť ani raz. Skôr som si zhoršila ako polepšila :-/ Zostanem pri pásikoch na nos (tie lepiace), táto časť sa mi neosvedčila, aj keď som postupovala podľa návodu a pleť ošetrovala po sprche (aby bola pleť vláčna). Nevadí, na vyrážky ale 100% funguje gél pure skin, ktorý odstráni vyrážky do 24 hodín. Do toho určite odporúčam investovať, táto pomôcka je na zvážení. Ak máte skúsenosti s pomôckou na vyrážky napíšte mi ako ju používate, alebo či funguje 🙂


Ktorými produktami ste si urobili radosť vy? Ktoré sa vám páčia? A čo hovoríte na novinky GG? Však sú užasnéééééé ♥ V ďalšom článku sa podrobnejšie pozrieme ako som vytvorila líčenie s novinkami GG a ako sa starám o pleť 🙂

You May Also Like

5 comments

špirála, pončo a rukavice vyzerajú geniálne! :O 🙂

Sabi z blogu Beautiful savage

práve som sa zamilovala do guľôčkových očných tieňov! :)))) vidím to v takejto forme prvýkrát, a navyše toto sú veľmi pekné odtiene 🙂 krása!
MakeUpByVeo

Rtěnky jsou super. Mají nádherné odstíny. Jednou jsem si koupila štětec z Oriflamu a nebyla jsem s ním moc spokojená. Strašně pouštěl chloupky a byl nepříjemný. Jinak mám Oriflame ráda a občas si od nich něco objednám. 🙂
welcometomyworld

Ta šála je fakt úžasná :3

eLblog

rozmýšľala som nad tou pomôckou na čierne bodky ale veľmi som tomu neverila a ako vidím urobila som dobre:)ja si ich vytláčam sama lebo ine nezabera.. a tie tiene su zaujimave v guličkach pekne to vyzerá:))

Leave a Reply