Vždy veľmi rada skúšam novinky vlasovej kozmetiky Toni&Guy. Tento krát som mala možnosť vyskúšať vlasový parfém a stylingový krém na objem vlasov. Nič podobné ako parfém na vlasy som neskúšala, a preto ma tento produkt veľmi zaujal. Obidva produkty sú z novej limitovanej rady, tak ak ich chcete vyskúšať poponáhľajte sa aby sa nevypredali.


//Party Ready Volume Lotion

Stylingový krém na zväčšenie objemu je ukrytý v plastovej nádobke a aplikuje sa pomocou pumpičky. Pred prvou aplikáciou je potrebné pumpičku stlačiť a otočiť, tým sa otvorí uzáver. Krém má bielu farbu, hustú konzistenciu a veľmi peknú vôňu, ktorú si zamilujete.
Podľa návodu stačí na jedno použitie 2-3 stlačenia, ktoré vmasírujete do vlhkých vlasov a vyfénujete ich. Krém sa neoplachuje. Na môj vkus, dĺžku a hustotu vlasov sú 3 stlačenia príliš veľa. Preto odporúčam naozaj malé množstvo a ak máte krátke vlasy tak podľa mňa stačí aj pol stlačenia. Ja som si počas fénovania 2x umývala ruky, lebo som krém mala neustále na rukách/vlasoch. Ak sa zameriame na výsledok, tak moje vlasy boli skutočne nadýchanú, čo bolo zaujímavé, vlasy mali veľký objem aj keď som ich učesala. Na čo najlepší výsledok sa odporúča použiť už pri umývaní šampón a kondicionér na objem vlasov a počas fénovania sa snažte odlepiť korienky od hlavy t.j. fénujte si vlasy dole hlavou 😉 Na moje dlhéééé vlasy tento krém nie je vhodný, odporúčam ho skôr na krátke účesy, ktoré si vyžadujú objem, alebo polodlhé t.j. maximálne ak máte vlasy po ramená. Na dlhých vlasoch síce budete mať objem pri korienkoch, ale smerom ku končekom objem nezískate aj keby ste čo robili 🙂 Môžete si však vytvoriť objem a vlasy stiahnúť do copa, bude to vyzerať super.//Illuminating Hair Perfume

Novinka sľubuje dlhotrvajúcú vôňu a lesk vlasov. Kto by to nechcel, však? 🙂 Do vlasov si zvyknem ráno po umytí streknúť kúsok svojej obľúbenej voňavky, ktorú pri každom pohybe vlasov cítiť. Je to môj zvyk a som veľmi nadšená, že teraz existuje parfém na vlasy a nebudem musieť míňať svoju voňavku. Okrem toho, že si vlasy prevoniate, získate aj krásnu vôňu. Nie je to typická vôňa, akú si predstavíte pri telových parfémoch, ale skôr vôňa vlasových produktov. Je veľmi pekná, jemná a príjemná. Nie je výrazná, takže váš parfém určite neprerazí. Vlasy vám budú pri pohybe krásne voňať a naviac ich budete mať aj krásne lesklé. Parfém je v peknom plastovom flakóne.
Zloženie:
  • Top Notes – Earl Grey Bergamot Fresh Ginger Pink Peppercorn English Pear & Bramley Apple Lemon,
  • Heart Notes – English Rose Jasmine
  • Base Notes – British Heliotrope Vanilla Musk Nutmeg

Vyskúšali ste niektorý z produktov Toni&Guy? Napíšte mi 🙂

You May Also Like

0 comments

od Toni&Guy som mala jednu skvelú masku na vlasy a tá vo mne zanechala veľmi pozitívny dojem, čiže aj do týchto produktov by som rada šla 🙂

Sabi z blogu Beautiful savage

Leave a Reply