new in: august

August bol v znamení posledných letných nákupov a prvých jesenných vecí. Obchody boli plné nového tovaru ale aj posledných výpredajov, kde ste mohli nakúpiť za naozaj minimálnu cenu. Ja som si napríklad kúpila rifle za 7 EUR. Stihli sme aj ušiť nové šaty a niekoľko kúskov prerobiť. Pozrite si sumár za mesiac august :) 


// OBLEČENIE, E-SHOP NÁKUPY
Štvoro šiat a tri sukne. Najbližšie oblečenie už bude asi jesenného charakteru, ale na koniec leta som si objednala naozaj zaujímavé kúsky. Šifónové žlté šaty, ktoré krásne vejú vo vetre, denimové šaty na jedno plece s veľkým volánom a farebnými strapcami. Maxi šaty, ktoré sú takisto šifónové ako žlté, len siahajú až po zem a vďaka vertikálnym červeným a bielym pásikom predĺžia ešte viac postavu. Tmavomodrá sukňa s farebnými kvetmi sa vám páčila asi najviac a zaujala vás takisto aj  biela v kombinácii so žltým topom. Hitom leta boli palmy a ja som ich nosila na šatách s véčkovým výstrihom vpredu aj vzadu :) Ako posledná mi pribudla červená sukňa, ktorú zatiaľ na blogu nenájdete, ale pozrite aká je krásna :)  Pod každou fotkou nájdete odkazy na e-shop a článok s outfitom. Z e-shopu spartoo.sk som si objednala dva, už jesenné, kúsky. Tmavomodrú vetrovku, ktorá má aj kapucňu a využijem ju určite na jeseň aj na začiatok zimy. Balerínky som nakoniec reklamovala, pretože sú príliš úzke a nechodilo sa v nich pohodlne, uvidíme či hodinové nosenie po koberci vyhodnotia v môj prospech alebo neprospech.  A posledný kúsok, ktorý som ulovila vo výpredaji za 7 EUR sú zvonové rifle. Do tohto typu som sa zaľúbila už dávnejšie, skúšala som si jedny aj v Nemecku, a nakoniec som si kúpila tieto v House. Za 3 eura si v House kúpil rifle aj Tomáš,  síce neboli úplne najkrajšie, ale bolo to jedno, pretože som ich skrátila na šortky, hlavne bolo aby mu sedeli v oblasti pásu :) Pripravujem vám o tom DIY článok, len Tomáš sa nechce fotiť :-/
žlté šaty: outfit, e-shop
riflové šaty: outfit, e-shop
červené šaty: outfit, e-shop
kvetovaná sukňa: outfit, e-shop
biela sukňa: outfit, e-shop
zelené šaty: outfit, e-shop
červená sukňa: e-shop
modrá vetrovka: spartoo.sk (už je pravdepodobne vypredaná)

baleríny: spartoo.sk (asi tiež vypredané)

//HANDMADE
Handmade kúskov vzniklo pomenej, pretože mamina 3 týždne odpočíva mimo domova a ja mam nejaký ten týždeň boľavý chrbát, takže sa liečim. Stihli sme však ušiť jedny krásne biele šaty s kvetinami, predĺžiť modré šaty, ktoré sa mi s odstupom času, jedny sme prerobili na zaväzovanie okolo krku a veku zdali krátke a ešte som prerobila pánsku blúzku na dámsku. Odkazy na postupy a outfity nájdete pod fotkami.


//KOZMETIKA
Oriflame sa už stal súčasťou môjho života. Z produktov, ktoré denne používam som si doplnila zásoby o tiene na obočie, odličovacie mlieko Love Nature a tonizačnú vodu NovAGE. Mamina si dokúpila krémy Time Reversing, ktoré majú pre jej pleť blahodárne účinky. Z noviniek som vyskúšala radu featherligh  a veľa ďalšieho. Opäť odkaz nájdete pod fotkami.

// DOPLNKY
Moja červená peňaženka už dožila a preto som si kúpila podobnú na zips, z ktorej nič nevypadne a všetko sa tam zmestí. V tchibo som neodolala retro pančuchám s pácikom na zadnej strane a bodkami. Z oriflame som si doplnila čiernu kabelku a veľmi peknú šatku. 

... a na záver kvetinka :) V poslednom čase akosi nekupujem kvetiny, ale to len preto, lebo už nie sú tulipány, tak asi prejdem na šípové ruže, tie sú tiež krásne. Aké sú vaše obľúbené?
photo by Nikon D3100, P310, Olympus

1 komentár:

  1. všetky veci sú úplná bomba, ale tvoje nové sukne ma zasiahli priamo do srdca :D :)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)