abstract painting midi skirt

Trvalo jej to asi iba tri mesiace, ale nakoniec sa jej to podarilo :) O čom hovorím píšem? Vysvetlím. Simona, ktorá fotí takéto krásne fotky, ma chcela dostať ku stene s grafitmi. Ja som bola vždy proti, pretože som si predstavila počmárané steny na našom sídlisku (nemám nič proti grafitom je to tiež jedna metóda ako vyjadriť svoju kreativitu a svoje ja) a v kombinácii s elegantnými sukňami a šatami mi to stále nesedelo. Nepomohlo ani "pozri aj Blaire sa fotí pri grafitoch". Pred pár dňami sme sa stretli, Sima mala náladu na niečo kreatívne, ja som chcela odfotiť zaujímavú sukňu, tak som jej povedala, rob si so mnou čo chceš :) Nalíčila ma, učesala ma, obliekla som sa sama, a potom to prišlo. Počas líčenia. "Vybrala som aj miesto", urobila krok dozadu a skontrolovala rovnomerne nalíčené lícne kosti. Ja nadšene "faaaakt? aké?" a urobila som grimasu. "hmm, uvidíš", pokojne ďalej líčila pery, "grafity?" povedala som kľudným hlasom s neistým otáznikom na konci. "To bude dobré", povedala a ja som si ďalej listovala v katalógu, veď som vlastne povedala, že mi to je dnes jedno :) No a pozrite sa aká je tá obávaná stena krásna a ako krásne dopĺňa celkový outfit. Som veľmi milo prekvapená z výsledku a preto sme pri stene odfotili ešte jeden outfit, ktorý bude inak farebne ladený, veď uvidíte. Aký je váš názor na podobné fotky? Páčia sa vám alebo by ste sa pri grafitoch nefotili?blouse/top: Ivana Klepáčová (KONTAKT)  skirt: romwe (HERE) pumps: zara make-up, earrings: oriflame
photo by Sajsou photo fashion

5 komentárov:

 1. Ta sukně mě naprosto uchvátila a celková kompozice působí skvěle! Povedené! :)

  EVERYTHIN KATE

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Outfit je pekný, ladí s grafitmi, či grafiti ladia s outfitom, teda aspoň mňa nerušia. Make - up pôsobí dosť intenzívne, možno by som ubrala. Úvodná foto je však fajn. Asi som si už zvykla na vizáž by Klepáčová:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dakujem :) určite to je o zvyku ... ja používam iba špirálu a linku na oči ... ale sem tam takéto líčenie osvieži fotky :)

   Odstrániť
 3. Stále obdivuju ten žlutý top. Moc se povedl a v kombinaci se sukní je to bomba :)

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)