Klobúky som si veľmi obľúbila. Napríklad aj tento najnovší, čierno-biely klobúk, ktorý je perfektný k vode. Nosím ich v zime aj v lete. Ako ich však previesť na dovolenku bez toho aby sa poškodili? V ruke? Zavesený na ruksaku? Na hlave? Prečítajte si ako najlepšie zbaliť klobúk do kufra a nepoškodiť ho.

// Do klobúka vložíme mäkké veci, napríklad šatky, tričká, ktoré sa nepokrčia resp. sa vystrú hneď po oblečení (obtiahnuté úpletové tričká a pod.) alebo spodné prádlo, či ponožky. Klobúk doslova vypchajte, aby bol pekne pevný.


// Vložte ho do kufra. Najlepšie je to stredu, ale môžete ho aj posunúť do strán tak, aby sa nezohli bočné strany klobúka. 


// Okolo klobúka poukladajte oblečenie, ťažšie veci ako topánky dajte na spodnú časť, ku kolieskam a ľahšie, ako okuliare, na hornú časť t.j. k rúčke kufra. 
klobúk: shein (odtiaľto) botasky: humanic kozmetika, okuliare: oriflame riflová sukňa: romwe (odtiaľto) vzorované šaty, pásikavé tričko: Klepáčová (KONTAKT)

Na vrch už iba poukladajte uterák, šaty, alebo ľahučké blúzky, ktoré nechcete aby sa veľmi pokrčili 🙂 Najbližšie vám poradím, čo robiť ak ste si klobúk objednali z e-shopu a prišiel vám pokrčený. Tento prišiel tiež v hroznom stave, ale pozrite aký je krásavec 🙂


You May Also Like

3 comments

Tiež ho takto balím. 🙂 ale som zvedavá na to, ako vystrieť už pokrčený klobúk, lebo taký mám doma jeden a už neviem čo s ním 🙂

Simona | liveinfoxworld.blogspot.com

Ahááá, to je fikané 🙂

http://www.obycejny-blog.blogspot.com

ooo na ten trik ako dať do normálneho stavu pokrčený klobúk som veľmi zvedavá, vždy keď nejaký objednám zo zahraničia vyzerá hrozne 😀 ZuZu

Leave a Reply