Obdivujem “flat lay” fotky na instagramových účtoch. Oblečenie, jedlo alebo kozmetika aj šperky. Počas mojej choroby, kedy som bola týždeň doma, som nemohla fotiť nové outfit príspevky, ale balíčky s oblečením neprestávali chodiť 🙂 Rozhodla som sa, že si outfity nafotím aspoň na zemi. Podobné fotky sme stylovali na kurzu stylingu v Prahe. Tam to bolo trošku jednoduchšie, pretože sme fotili vždy jeden produkt a šikovný grafik, to pekne usporiadal na jeden papier. V tomto prípade, to bolo trošku ťažšie, ale keďže som mala času a času, tak som si na tom dala záležať a vymyslela hneď niekoľko outfitov s novými sukňami, šatami a topom 🙂 

1) Námornícke modré maxi šaty
Krásne modré šaty siahajú do úrovne lýtok, takmer až k členkom. Sú krásne voľné, vzdušné a v páse majú opasok. Vrchná časť je preložená, ako keby zavinovacie a vzadu majú stojačik. Vyzerajú veľmi veľmi elegantne. Doladila som k nim jemné červené sandálky a perličkovú bižutériu oriflame.
e-shop: ŠATY, SANDÁLE

2) Kockovaná sukňa

Čierno-biela kockovaná sukňa je v midi dĺžke. Vpredu má malé po celej dĺžke gombíky. Sukňa má dokonca ja vrecká, ale v príliš nízko na to aby ste si mohli dať ruky pohodlne do vreciek. Sukňu som skombinovala s bielym topom, takisto červenými lodičkami, červenou listovou kabelkou a slameným klobúkom s čiernou stuhou. 

                                               e-shop: SUKŇA, SANDÁLE, KABELKA

3) zavinovacie maxi šaty
Maxi šaty v krásnej modro-oranžovej farbe som vám už predstavila v článku na blogu. Šaty sú dlhé až k členkom a doladila som ich telovými lodičkami, oranžovou kabelkou na retiazku a veľkým slameným klobúkom s mašľou.

                                               e-shop: ŠATY, KLOBÚK, KABELKA


4) staroružová sukňa a farebný top

Tento outfit ste videli v poslednom outfit príspevku aj na blogu v tomto článku. Sukňu som skombinovala s topom podobnej farby, modrou kabelkou, okuliarmi a čiernymi sandálmi.

                                              e-shop: SUKŇA, TOP, KABELKA, OKULIARE

5) biela sukňa s farebnými škvrnami
Suknička je z veľmi príjemné materiálu a na spodnej časti sú žiarivé škvrny. Ako keby ste išli od maliara 🙂 K sukni som opäť doladila najfarebnejšie topánky aké v botníku mám a outfit zostal zatiaľ nedokončený. Hneď ako si dokúpim žiarivé tričko nafotím oufit a ukážem vám ho na blogu 🙂
e-shop: SUKŇA, SANDÁLE
Je to môj prvý pokus, tak verím, že tie ďalšie (nebudem fotiť počas ďalšej PN) budú čím ďalej lepšie a lepšie 🙂 Ktorý look sa vám páči najviac? Ktorý kúsok by ste si kúpili alebo vás oslovil najviac?

POZOR POZOR FREE SHIPPING!
Od 12 -14. 6. 2016 si môžete nakúpiť na www.shein.com, čo len chcete a za dopravu nezaplatíte nič. Dobre počujete nula eur 🙂 Vyberte si niečo z časti výpredaj alebo niečo krásne pásikavé 🙂

You May Also Like

One comment

Skvělý post Ivi, moc mě baví 😉

http://www.obycejny-blog.blogspot.com

Leave a Reply