striped t-shirt with long vest

Pásikavé úpletové tričko som si ušila už dávnejšie. Ako si tričko môžete ušiť, som zhrnula do foto postupu v predchádzajúcom článku na blogu. Teraz vám ho predvediem v jarnom outfite s dlhou vestou, úzkymi nohavicami a výraznou žltou kabelkou, ktorú som si zamilovala a videli ste ju už vo viacerých outfitoch. Tmavomodrá farba je moja srdcovka, no niekedy si to ani neuvedomím a som v nej zahalená od hlavy až k päte členkom. Tak ako napríklad v tomto outfite. Tmavomodrá vesta, nohavice aj tričko. Mne to vôbec neprekáža, práve naopak, rada nosím napríklad aj "celočierne" outfity. Stačí zvoliť správne doplnky a nebudete pôsobiť nudne a bez fantázie. V tomto outfite som zvolila spomínanú žltú kabelku a takisto aj výrazný červený rúž na pery. Kabelku predsa len nebudem mať stále so sebou :)  Kučeravé vlasy som nechala volne rozpustené a nezabudla som ani na slnečné okuliare, ktorá majú žlto-zelené zrkadlové sklá. Bižutérie veľa nenosím a tento krát som zvolila náramok v zlatej farbe so sloníkom pre štastie a dlhý náhrdelník. Outfit je voľnočasový ale hodí sa aj na  "casual friday" :) 

Btw. nedávno som si uvedomila, že by som dokázala na celý pracovný týždeň vyskladať rôzne tmavomodré outfity. Jednoducho sa v tejto farbe cítim veľmi dobre a to hlavné. Ktorá je vaša obľúbená farba? Ktorá prevažuje vo vašom šatníku? Sledujte ma na instagrame a hashtag #darkblue_mademoiselleiva  (pokojne sa zapojte aj vy) :) sama som zvedavá, koľko takýchto outfitov bude :) 
 t-shirt, long vest: Ivana Klepáčová (HERE) bag: shein (HERE) shoes: f&f pants: sinsay sunnies: lindex make-up: oriflame bracelet: house necklace: h&m
photo by Sajsou photo fashion

1 komentár:

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)