new in: april

Apríl bol veľmi farebný. Plný šitia, recyklovania a navrhovania. Nie všetky modely sa mi podarilo vypublikovať na blogu, takže časť vám ukážem v tomto článku a časť presuniem do májového článku :) Okrem nových kúskov v šatníku nemohla chýbať záplava kvetov, pretože bez kvetov by bol svet škaredý, moja izba smutná a oblečenie jednofarebné. Áno kvetiny sa v apríli začali objavovať aj na nových kúskov z e-shopu.  So slnečnými lúčmi som dostala chuť aj na nové doplnky ako slnečné okuliare, trendy ruksak na výlety, farebné kabelky a z Nikonu mi urobili radosť novým foťákom. Poďme sa pozrieť čo všetko (materiálne) mi tento mesiac urobilo radosť :)//HANDMADE
Tri látky ... tri kockované látky :) Na nohavice, sako a kabát. Ušili sme všetky tri kúsky, ale v aprílovom článku sa objaví iba jedna, pretože v podstate sme nohavice a sako došili až v nedeľu a to bol už máj :) Látky sme kúpili už dávnejšie, ale v apríli sme dokúpili podšívky, gombíky a všetko potrebné, aby bolo oblečenie  ready to wear :)
Kabát - o kabáte ste čítali vo viacerých článkoch, pod fotkou vám vložím aj odkazy na outfity.
ako kabát vznikol >>>
outfit 1 >>>
outfit 2 >>>
Tričko - tričko som ušila úplne sama, bez dozoru, je z úpletu a úplne najlepšie na svete :)
ako tričko vzniklo >>>

// ďalšie oblečenie
Z e-shopu shein, som si urobila radosť veselými farbami, ktoré sa vynikajúco hodia do jarného šatníka.
kvetovaná sukňa e-shop >>>
kvetovaná sukňa outfit >>>
zavinovacie šaty e-shop >>>
zavinovacie šaty outfit >>>
bordový trenčkot e-shop >>>
bordový trenčkot outfit >>>


A posledné oblečenie za mesiac apríl bolo športové :) V článku >>> som vám písala o tom prečo som začala cvičiť jógu a ukázala som vám aj oblečenie, ktoré som si kúpila, všetko v pekných jógových pózach :)

//DOPLNKY

Kabelky, okuliare, pančuchy, bižutéria a ruksak. Pod každou fotkou nájdete odkazy na články alebo e-shop kde si produkty môžete kúpiť.
e-shop letnyhit.sk >>>
outfit >>>
e-shop oriflame >>>
recenzia oriflame >>>
outfit >>>

e-shop krasavica.sk >>>
outfit  >>>
farebné okuliare e-shop okuliarewayfarer.sk >>>
zrkadlové okuliare e-shop shein >>>
modré okuliare e-shop okuliarewayfarer.sk >>>
Bodkované pančuchy som dostala od kamarátky z Írska, ktorá skončila moje pátranie v obchodoch, kde sa vo väčšine prípadov na mňa pozerali, ako keby som chcela kúpiť pokazenú súčiastku do môjho časového stroja :) TU
e-shop oriflame >>>
recenzia oriflame >>>


// KOZMETIKA

recenzia oriflame >>>
Okrem Oriflame som tento mesiac vyskúšala aj produkty La roche-posay, ktoré som objavila v lekárni. Kedže som mala dosť problémy s imunitou a vyhodili sa mi naraz štyri herpesy na perách, vyzerala som ako s botoxom :D Pery mi zostali výrazne popraskané a zničené a potrebovala som to rýchlo "napraviť". Cicaplast som používala na jazvy po znamienkach a účinkovalo to skvele, tak som sa rozhodla vyskúšať ich aj na pery. Využila som akciu kde som dostala zadarmo krém na ruky, alebo to bolo naopak ehm už neviem. Pery sa mi zacelili a opäť som sa vrátila k oriflame balzamom. Cicaplast je fajn, ale má takú hustú konzistenciu a dosť nepríjemnú príchuť, takže ho budem používať naozaj len keď budem potrebovať vyliečiť pery po herpesoch :)

// malé radosti
Po dlhej dobe som niečo vyhralaaaa tralalala :) Zapojila som sa do súťaže Burda, resp. zapájam sa neustále a tento krát sa šťastie usmialo na mňa a prišla mi domov kniha Bohové a bohyně v nás :) Zatiaľ som ju nečítala, ale má krásne ilustrácie a pekný dizajn. Takže na prvý pohľad super.
Nikon ma potešil zápožičkou Nikonu D7200 s objektívom Nikkor  18-140 mm f 3.5 -5.6 s ktorým sa mi bude veľmi ťažko lúčiť, lebo fotí úplne nádherné fotky, vlastne celý apríl sme ním fotili outfity :)
Objavila som čaro vyvolaných fotiek aha napr. TU a budem v tom pokračovať a každý mesiac (dobre pol roka) si nejaké fotky vyvolám. Je to super a úplne iné ako pozeranie v notebooku.

//KVETY
magnólia >>>
tulipány pre radosť :)
photo by Nikon D3100, Nikon D7200, Nikon P310

>>>  VÝPREDAJ ŠATNÍKA <<<


1 komentár:

  1. Nádhera... ty tvoje outfity zbožňuji. A Nikon je láska!! tiše závidím.

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)