Do marcového “new in” som zahrnula aj veci, ktoré som si doniesla z Francúzska. Nebolo toho veľa, iba milé drobnosti, ktoré mi tento krásny výlet pripomenú (a povedzme si pravdu, nebolo to tam práve najlacnejšie, takže ma nelákalo ani nakupovať). Oblečenie, handmade vecičky, časopisy aj kvetinky. Pozrite si súhrn noviniek a článkov za mesiac marec 🙂 Pod každým produktom nájdete odkaz na e-shop, outfit alebo článok.


//handmade

Blúzka s odhalenými ramenami, vznikla zo sukne, ktorú som zrecyklovala. Celý postup nádete na blogu v tomto článku. Blúzka zatiaľ oddychuje na vešiaku a čaká na vhodné, teplé počasie, a potom ju určite nájdete aj v outfit príspevku na blogu. 
Dve saténové tenké šatky ste videli už aj v outfitoch TU a TU. Ružová šatka vznikla zo zbytkov z podšívky na kabáte a na zelenú šatku som kupovala špeciálne látku (veru, predajú vám aj 20-30cm). Šatky nosím veľmi rada uviazané tesne pod golierom košele, či už riflovej alebo klasickej bielej.
Z marcovej burdy som nepripravila článok, nie preto, že by tam nebolo nič zaujímavé, len som na to trošku pozabudla. Určite spojím 03 a 04 čísla do jedného obsiahlejšieho článku. Burda 03/2016 má krásnu jarnú obálku v pepermintových a zelených farbách, ktorá ma hneď zaujala.

//okuliare

Ani som si neuvedomila, že pribudli až troje okuliarov. Jedny dioptrické, ktoré som vám predstavila v samostatnom článku, hnedé slnečné okuliare oriflame z tohto článku a čierne romwe slnečné okuliare, ktoré ste videli v outfit príspevku. Môj favorit sú zatiaľ hnedé z oriflame, lebo majú naozaj skvelú farbu skla 🙂

//kozmetika

viac info TU
viac info TU
… a okrem produktov oriflame z aktuálnych kampaní, som si objednala aj obľúbené, a zatiaľ najúčinejšie deodoranty activelle, ktoré vám vrelo odporúčam, Balea odličovač na oči, ktorý ma zase ako jediný nedráždi a šampón oriflame Hairx advanced, ktorý neuveriteľne zhusťuje vlasy 🙂 Mama využila zľavu na krémy time reversing, s ktorým je veľmi spokojná a objednáva si ho už niekoľko rokov a prišli mi aj vzorky vichy, ktoré som zatiaľ nevyskúšala.

 //toaletné vody, parfémy 

toaletná voda incognito HER aj HIM – značka oriflame – čítať ste o nich mohli v článku TU, veľmi som si ju obľúbila a na jar je to naozaj ideálna vôňa
Z dovolenky na  Côte d’Azur som si doniesla parfémy, ktoré sa predávali takto spolu v krabičke. Sú to čísté parfémy a určite niektoré podarujem, lebo by som ich používala asi do konca života 🙂 Písala som vám o nich v článku TU, boli sme na prehliadke parfumérii v Grasse.
A do tretice som dostala toaletnú vodu Trésor, midnight rose od Lancôme, ktorá vonia naozaj krásne, ale tento krát som dala prednosť vôni Inkognito 🙂
//doplnky a kabelky
Hodinky, perličková bižutéria a tri kabelky všetko značka oriflame – pod fotkami nájdete odkazy na články na blogu 🙂 
viac info TU
viac info TU
viac info TU
//pre radosť
oblečenie na jógu z tchiba, pernamentku, lebo to myslím vážne 🙂  Fotoaparát Nikon 1 J4, ktorý som dostala ako zápožičku na dovolenku do Francúzska a môžem iba odporučiť a samozrejme nemôže chýbať kniha. Tento krát Jules Verne.

//z Francúzska milé drobnosti

z azúrového pobrežia som si doniesla kamienky, už štandardne, a veľa pohľadníc, nejakú tú magnetku na chladničku, novú kľúčenku zemeguľu, ktorá ma veľmi zaujala , ceruzky do zbierky a žetóny z monaka 🙂  

//vedomosti
tento mesiac som absolvovala kurz vo fame.sk, viac sa dočítate TU

//oblečenie
z oblečenia mi pribudli kúsky zo shein a romwe, pod každou fotkou nájdete link priamo na outfit a e-shop 🙂

plisovaná sukňa e-shop, farebné šaty e-shop, farebná sukňa e-shop, pásikavé sako e-shop, modrá blúzka e-shop
na tieto outfity sa môžete tešiť, ešte neboli publikvoané
outfity: farebné šaty TU, pásikavé sako TU, modrá blúzka TU

//časopisy 

okrem drobností som si z Francúzska doniesla aj časopisy, na zástavke v Rakúsku som si kúpila InStyle, v Taliansku sme vždy stáli až v noci a na benzínkach nepredávali časopisy :-/ ale vo Francúzsku som si kúpila Vogue Paris za 4,50 EUR (u nás v BB som ho videla za 12 EUR ehm) s prílohou Vogue Enfants s božskými fotkami detí v tých najroztomilejších veciach aké si len viete predstaviť.

//kvety
samozrejme mesiac bez tulipánov by som asi nezvládla 🙂 milujem tie kvety a pred veľkou nocou som si ešte urobila radosť aj vysmiatym črepníkom s trávou, ktorá už medzičasom vyschla, predsa len jej je lepšie vonku a nie v črepníku. Črepník mi ale zostal a je to krásna dekorácia.

Pochváľte sa čím ste si v marci urobili radosť vy? 

You May Also Like

Leave a Reply