flowers and stripes


Ružový kabát ste už videli v jednou outfite s pásikavými šatami. V ďalšom outfite som ho skombinovala s kvetovanou sukňou a pásikavým tričkom. Počas fotenie začala poprchávať, preto sú moje vlasy neurčitého "tvaru" - chceli by sa aj vlniť ale nejde to :) :) Nevadí, zameriame sa na krajšie veci ako napríklad nadýchaná midi sukňa s krásnou kombináciou farieb. Ružové kvety a ornamenty v zlatej/žltej (?) farbe na čiernom podklade. Sukňa je naozaj nádherná, ale s najväčšou pravdepodobnosťou ju skrátim tesne cez kolená, aby mala častejšie využitie aj k balerínam, alebo počkám na teplejšie dni aby sa dala nosiť s koženou bundou :) K sukni som zvolila pásikavé tričko, či je to dobrá voľba posúďte sami, mne sa kombinácia kvetov a pásikov páči a vôbec mi neprekáža. Kabát v jemnej ružovej farbe celý outfit pekne prepojil. Takáto výrazná sukňa sa dobre kombinuje s jednofarebnými topmi, či už v čiernej alebo bielej farbe, crop topom, ale takisto si ju viem predstaviť aj s výraznejšími farbami a vyčesanými vlasmi do drdolu. Pásikavé tričko je príjemné, je voľné, veľmi sa mi páči v kombinácii s jednoduchými tmavomodrými jeansami, telovými lodičkami a výrazným rúžom. Táto kombinácia kvetov a pásikov je skôr príležitostná ako na bežné nosenie. Experimentujete s kombináciami vzorov aj vy alebo sa držíte hesla "jeden vzor stačí"? Ak máte chvíľočku čas a páči sa vám môj blog, prosím zahlasujte za mňa v súťaži bloger roka 2015. Svoj hlas mi môžete dať na tomto odkaze.coat: HERE skirt: HERE t-shirt: HERE hair clip: oriflame pumps: h&m
photo by Tomáš, Nikon D3100

tu môžete za mňa hlasovať >>>         
5 komentárov:

 1. krásné, elegantné, dokonalé :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. takýto romantický look sa ti veľmi hodí :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já bych si dovolil být k Vám poněkud kritický. Květinové šaty, kabát, černé punčochy a lodičky jsou super. Šperk ve vlasech, červená rtěnka a lak na nehty se mi rovněž líbí. Ale to pruhované tričko k tomu podle mě neladí. Při prvním pohledu jsem měl pocit, že jste si zapomněla sundat noční košili. Jak tak nad tím přemýšlím, tak asi hlavně proto, že je Vám to tričko prostě velký, připadá mi, že byste se do něj vešla dvakrát.
  Volná trička hrají určitě v módním světě svojí roli, ale má-li model působit elegantně, což v tomto případě zřejmě má, tak to není šťastná volba.

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)