new in: fabric for new coat and handbag

V článku s novinkami za mesiac január som vám ukázala okrem nového oblečenia a kníh aj látku, z ktorej plánujeme ušiť zimný kabát a kabelku. Verím, že kabát ešte pár krát využijem, pretože sme kúpili naozaj teplú látku. Na kabelku som kúpila čiernu koženku a veľmi sa mi páči myšlienka, mať vlastnoručne ušitú kabelku :)


KABÁT:
O kabáte nemám úplne jasnú predstavu, ale viem, že chcem stojačik a asi jednoradové zapínanie :) Na podšívku sme kúpili satén v pastelových farbách. Obidve sa mi veľmi veľmi páčia aj keď si možno poviete, že "nude" je klasická "nude" akú vidíte v meste na každej druhej. Táto je však taká svetlučká a s teplými podtónmi :) Teším sa na výsledok.
Inšpirácia z pinterest: 
Tento krát som čerpala inšpiráciu na internete nie v časopisoch burda. Toto je výber strihov, farieb, umiestnenia gombíkov, stojačikov, vreciek, zaujímavých detailov, ktoré ma zaujali a možno z každého vyberiem niečo a vytvorím z toho niečo originálne :)

Kabelka:
O kabelke som začala rozmýšľať v decembri, keď som v Burde uvidela strih na kabelku (bol tam strih aj na šatku, ale nenašla som obojstranne potlačenú látku, tak som z toho upustila). Kabelku asi neušijeme presne podľa strihu v burde, asi nebude vyzerať originálne, kedže som zvolila čiernu koženku, ale už len ten pocit, že je to vlastnoručne ušitý kúsok ma bude hriať na duši :)
source: burda, pinterest


1 komentár:

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)