burda 2/2016

Kým sa ja stihnem spamätať a rozmyslieť si, čo chcem ušiť z najnovšej burdy, tak už je na svete aj ďalšie číslo. Februárové číslo je celé zaujímavé. Od sladkých ružových návrhov, cez béžovú kolekciu "nové Safari", až po závan latina volánov a opäť poriadna dávka športových kúskov, ktoré si ale dokážem predstaviť aj z viac elegantných látok.pink
Ja a ružová nie sme veľké kamarátky, ale keď si odmyslím cukríkovú ružovú, ktorá je spolu s baby blue farbou roku 2016, tak sú strihy zaujímavé. Hlavne sukňa po kolená a tričko. 

sporty style
Ako som už spomínala, strihy sú krásne a zaujímavé, ale ja by som použila iný materiál a všetko by sa razom zo "sporty" zmenilo na  "elegance" :) Ale o tom je burda, je to len vodítko a vy si môžete zmeniť to čo sa vám nepáči :)

zaujímavé detaily z časti "sporty" aj v technických nákresoch ... pre lepšiu predstavu :)


nový módny kodex
mne tieto modely pripomínajú latino  :) veľmi sa mi páčia čipkované blúzky, strih na nohavice a sukne a volány, ktoré budú na jar asi na všetkom. Dokonca som videla aj blúzky so širokým zvonovým rukávom od lakťa, ktorý vyzeral ako velikánsky volán :)


nové safari
táto celá časť sa mi nepáči, ale len preto, že je to zvláštne nafotené ... ale ak použijem veľkú dávku fantázie a odmyslím si tie izbové rastliny, tak sa mi páči posledný model, tričko a šortky ... hlavne šortky vyzerajú veľmi dobre.

šaty
všetky šaty vo februárovej burde sú rovného strihu, ktoré ja milujem ... na modelkách už nevyzerajú tak dobre, ale možno trošku malých úprav a budú vyzerať skvelo :) 
športová vs. romantická .... opäť môžete vidieť ako látka urobí veľa

Ktoré modely sa zapáčili vám?
2 komentáre:

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)