new in: december & what i got for christmas

December je u mňa vždy mesiac, kedy dostanem najviac darčekov. Okrem Vianoc oslavujem aj meniny :) Rozhodla som sa, že vám všetko čo mi pribudlo do šatníka alebo do bytu za mesiac december zhrniem do tohto jedného článku aj s popisom.


Časopisy:
Štandardne ako každý mesiac, tak ani tento nechýba najnovšia Burda. Naviac som dostala aj InStyle, ktorý si kupujem iba v Nemecku, ktorý mi doniesol priateľov otec z Nemecka :) Je tam podstatne lacnejší ako na Slovensku.
Modeláž nehtu som dostala, pretože tam bol publikované moje PF alebo želanie čitateľom do roku 2016 a Wink som si kúpila, pretože tam bol publikovaný takisto môj článok.
Od spoločnosti Monsea, s ktorými som tento rok nadviazala spoluprácu, som dostala milú pozornosť, sprej na imunitu a doplnkové vitamíny :) Od spoločnosti Deichmann, s ktorými som spolupracovala pri projekte "vlož do nej svoj život" (kabelka, ktorá bola aj v časopise wink) som dostala milé prianie a veľmi peknú kabelku.

Vianoce, meniny, darčeky ...
V práci sme mali "tajného santu", čo funguje na jednoduchom princípe. Do krabice sa dajú mená všetkých zúčastnených a vy si vytiahnete jedno. Samozrejme ho nikomu neukážete a danej osobne dáte malú pozornosť. Mňa si vybrala Radka, ktorá mi dala kozmetiku Avon a oriflame. z Avonu som dostala červený rúž a lak na nechty (tá ma ale pozná) a z oriflame krém na ruky s jablkovo škoricovou vôňou a fialové zázračné vajíčko. Ooo a skoro som zabudla aj biele chlpaté palčiaky :) Bola som veľmi rada a celý odovzdávanie darčekov sa nieslo vo veľmi fajn atmosfére :) Všetci sme sa smiali a híkali nad darčekmi :)
Od Tomáša som dostala na Vianoce nádherné topánky, oxfordky juuuuj nádhera ♥ bola to láska na prvý pohľad a okuliare na snowboard. Na meniny mi zase dal rukavice, aby som mala kompletnú výbavu, teda ešte helma ale to už doriešim na mieste :)
Od maminy som dostala froté biely župan, ktorý som veľmi chcela, aby som do aquaparkov nemusela nosiť uterák a je mi tam stále zima :) Od brata som dostala uterák z mikrovlákna, ktorý vám vysuší vlasy 5xrýchlejšie a tak ich nemusíte tak dlho fénovať, je to malý zázrak.
Od maminy som ďalej dostala dve knihy šlabikár šťastia, ja som síce chcela iba jednu, ale dostala som obidve pokračovania a od Tomáša na Vianoce, sedemsto stranový historický román Paríž. Tú knihu som v knihkupectve dosť dlho obchádzala :) Od kolegyni Ľubky som na meniny dostala šatku s motívom Paríž a takisto brošňu eiffelovku :)
Hrnček v retro plechovke som dostala od Tomáša na Vianoce. Z toho sa bude piť kávička :)
Od Ľubky som na Vianoce dostala aj šedú čiapku s dvoma brmbolcami a červené rukavice "HoHo"  a na meniny (jedinú čokoládu ktorú zjem) mozartové gule.  Od Stanky krásnu sviečku a marhuľový balzam na pery :)
Balíček od Ľubky obsahoval aj rozkošné servítky, ktoré som využila počas sviatkov na prenos koláčov a podobne a červenú sviečku v plechovke :) Tomáš mi pribalil na meniny aj ľanovú tašku s dlhými ušami (to je dosť ťažké zohnať) na ktorú si môžem opäť niečo nakresliť, napísať a brat mi podaroval drevený hrebeň, po ktorom som takisto dlho túžila :)
Samozrejme nemohli chýbať gumenné cukríky :)
A bonus o ktorom som vôbec nevedela boli šaty. Vedela som že mi mamina kúpila látku, lebo látka a kniha je ten najsuper darček, ale ona ich stihla aj za pár hodín ušiť, no kúzelník :)

No a aby sa nepovedalo, že som iba dostávala darčeky, ja som si kúpila snowboard aj s viazaním a topánkami, a stál ma iba 189 EUR. Tak nech už len nasneží a budem happy.
V antikvariáte som si kúpila retro knihu šijeme a bratovi som kúpila tri knihy o fotení z päťdesiatych až osemdesiatych rokov, z ktorých sa veľmi tešil, lebo fotí na analógový foťák :)
Z oblečenia:
šál,(z ktorého som stihla urobiť už dva) šaty
a samozrejem nemôžem zabudnúť ani na oriflame, kozmetické aj nekozmetické novinky
recenzia na kampaň 17/2015 a kampaň 1/2016


u mňa toho bolo dosť :) čo ste si vy našli pod stromčekom?1 komentár:

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)