checked shirt with red coat

Pri pohľade do môjho šatníka som zistila, že tam chýbajú kocky. Objednala som si preto hneď tri kockované veci, ktoré vám postupne predstavím. Minulý rok som síce pokukávala po červeno-čiernej košeli, ale nakoniec som si vybrala túto čierno-bielu. Má zaujímavý strih, pripomína pánsku košeľu, preto je dôležité skombinovať ju so správnymi doplnkami. Podľa mňa, nie je  až tak vhodná k sukni. Má oversize áčkový strih a je z pevnejšieho materiálu, ktorý si neviem predstaviť zastrčený v sukni (ale vyskúšam to). Veľmi dobre vyzerá s úzkymi nohavicami a vysokými lodičkami, k tomu výrazný rúž a vlasy zopnuté do copu. Tak si predstavujem outfit do kancelárie. Kým však do kancelárie prejdem vymenila som lodičky za nízke pohodlné čižmy, a aby mi bolo teplo zvolila som červený kabát a vínovo červenú čelenku. K jesenným outfitom sa mi veľmi páči hnedá kabelka. Mám už síce dve, ale jednoducho som potreboval aj tretiu, tento krát na dlhý remienok :) Celý outfit som doplnila výrazným rúžom a zaujímavým náramkom. 
coat: shein (HERE) bag: shein (HERE) shirt: yoins (HERE) trousers: h&M headband: yoins (HERE) lipstick: kiko nail polish: oriflame bracelet: yoins (HERE)
photo by tomáš, Nikon D3100


2 komentáre:

  1. Červená Ti moc sluší! A v kombinaci s tou černobílou kostkou mi to připadá hodně stylové :) Ale nejkrásnější Tvůj doplněk je úsměv! :)

    Janina
    bloggopis.blogspot.cz

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)