the resort 2016 trend report


Viete, ktoré sú najhorúcejšie trendy na rok 2016? V článku vám predstavím základné trendy, ktoré by vo vašom šatníku určite nemali chýbať. Niektoré kúsky, ako napríklad plisovanú sukňu, určite schovávate v skrini, lebo sa jej nechcete zbaviť, a práve teraz je jej čas.1) Latinská/kubánska atmosféra veľké pestrofarebné kvety
2) Plisovanie šaty, sukne, blúzky ... všetko ... tento je môj najobľúbenejší
3) Púdrová farba a všetky pastelové odtiene
4) Nohavicová sukňa alebo zvonové nohavice, ktoré vyzerajú ako keby boli zo šatníka mladšej sestry :)
5) Off shoulder alebo odhalené ramená - tento trend bol veľmi obľúbený aj v lete 
6) Kabáty s rôznymi geometrickými vzormi
7) čierno-biela klasika
8) Ružová
9) maxi color blocking alebo všetky farby dúhy
source3 komentáre:

 1. Ja nejako trendy nesledujem. Mám rada módu ale podľa mňa predovšetkým by mal človek nosiť to, v čom sa sám cíti byť krásny a atraktívny. Takže len o tom nasledovať trendy to určite nie je... Farbou jesene je trebárs bordová a ak mi bordová nesedí, nebudem ju nosiť na kvantá. Ak už niekto chce, opasok a lodičky, ok keby že sa nestotožňuje s bordovou na oblečení. Ale ak už sa nám niečo z tých trendov páči, mali by sme to vedieť zapracovať do svojho štýlu, lebo kaťdý má jedinečný štýl. Nejde len o to, mám rada modrú, teraz nie je trendy, tak ju prestanem nosiť. Hlúposť...Budem ju nosiť, lebo ju mám rada, mám v šatníku veľa pekných modrých vecí, kt. sa dajú kombinovať s inými farbami a inými kúskami oblečenia, cítim sa v tom dobre, vynikám, je to ok. :) Ja si napr. neobmieňam šatník každý rok, že vyhodím všetko a potom zase a zase. Niektoré kúsky mám aj roky a sú stále krásne, nadčasové a stále dostávajú komplimenty. Nechápem, že niekto sleduje len trendy a každý rok vyhadzuje všetko oblečenie bez rozmyslu...K niektorým kúskom oblečenia alebo kabelkám mám proste vytvorený vzťah už. :) Ale celkovo som sa potešila tej pestrofarebnosti, aj pastelovým farbám, aj ružovej a geometrickým vzorom. Aspoň niečo zaujímavé bude. :)

  D.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj uplne s tebou suhlasim, trendy pouzívam iba ako vodítko alebo nejakú pomôcku a takisto keď sa mi nejaký nepáči tak ho nebudme nosit, tak to bolo aj napr. s ortopedickými šlapkami :-/ z týchto trendov sa mi páči iba plisované veci, pudrové farby a čierno-biela farba .... takisto neobmienam skrinu kazdy rok a niektoré kúsky tam mám aj 5 rokov :) pekný den :)

   Odstrániť
 2. Moc pěkné kousky! moc se mi líbí ta pudrová a hořčicová barva! těším se na nové trendy ! BEAUTYPUSINKA

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)