polka dot midi skirt

V  mojom šatníku je niekoľko midi sukieň. Jednofarebné ale aj kvetované. Tento krát som siahla po čierno-bielej sukni s veľkými bodkami. Tak ako pri každej kruhovej sukni tak aj pri tejto sa zapotíte počas žehlenia. Občas mám pocit, že tie sukne rastú :) Bodkovanú sukničku TU zo sheinside som skombinovala s bielym topom, riflovou bundou a hladkými lodičkami. Tento krát som slnečné okuliare vymenila za slamený klobúk. Doplnky tvorili kabelka, náramky a rúž z oriflame, ktoré celý outfit krásne rozžiarili :) Kabelka je veľmi šikovná a bude o nej čítať v najbližšom beauty tip článku o novinkách oriflame :)
skirt: sheinside (HERE) top: f&f bag: oriflame (HERE) jacket: 2nd hand hat: reserved pumps: h&m lipstick, bracelets : oriflame (HERE, HERE)
photo by Tomáš, Nikon D310
Sledujte ma už aj na instagrame: 2 komentáre:

  1. Ivčo jen vyměnit boty a na krk pověsit zrcadlovku a vidím tě někde v Toskánsku, jak se procházíš městem a fotíš pamětihodnosti ;) Zkrátka šik cestovatelka! S tím žehlením sukní ti úplně rozumím. Taky si kolikrát říkám, že to už je poslední záhyb a ono ne :D

    http://www.obycejny-blog.blogspot.com

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)