source: pinterest

Horúci trend na horúce dni. Tak by sme mohli nazvať jumpsuit alebo overal. Ide o ten kúsok oblečenia, ktorý je (v niektorých situáciach) nepraktický, ale veľmi pohodlný a príjemný na nosenie. Ja som tomuto trendu takisto neodolala a objednala som si tento overal, no neodhadla som veľkosť a na hornú časť tela mi je krátky t.j. nájdete ho v časti shop my closet“. Rozhodla som sa, že si jeden ušijem. Inšpiráciu som našla na internete naozaj veľkú. Ako overal nosiť a ktorý je vhodný na bežný deň si môžete prečítať v článku. 

Na chladnejšie dni a do kancelárie

Overal môžete nosiť aj do práce aj na bežný deň. Dôležitý je materiál, z ktorého je ušitý. Nezabudnite, že kancelárske priestory (resp. už asi všetky priestory) sú klimatizované, a preto zvoľte radšej overal s dlhými nohavicami, prípadne aj s kratším rukávom. Vybrala som pre vás tieto štyri modely.
šedý TU, pásikavý TU, svetlomodrý TU, tmavomodrý TU

Šedý s rovným strihom nohavíc, malou fazónkou a opaskom v tvare mašle. Overal doplňte lodičkami, výrazným rúžom a vlasy si zopnite do copu. Budete vyzerať úžasne. Neodporúčam náhrdelníky, zvoľte radšej prsteň alebo náramky. Pásikavý, ktorý je trošku výraznejší a pekne vám zvýrazní pás. Svetlomodrý je trošku ležérnejší, ale ak ho doplníte náhrdelníkom, lodičkami alebo sandálkami budete vyzerať krásne. Posledný tmavomodrý doplňte červeným rúžom jemnými vlnami a mixom náramkov.

Na párty, festival a volný deň

Na dni mimo práce môžete exprimentovať oveľa viac. Môžete zvoliť krátky overal bez rukávov, s odhaleným chrbátom alebo na ramienka. V doplnkoch sa môžete takisto vyblázniť. Klobúky, kvetované čelenky, farebné rúže, lak na nechty v troch farbách alebo iba vrchný diel plavok a smer pláž 🙂
denim TU, kvetovaný TU, čierno-biely TU, volániky TU
Riflový overal je naozaj univerzálny. Na pláž iba so žabkami a vrchným dielom plaviek, na párty s farebným tričkom a množstvom náramkov alebo na prechádzku s plátenými teniskami a basic tričkom. Ako som už spomínala TU na denim je expertka Alexa Chung 🙂 Kvetinový overal s odhaleným chrbátom si viem predstaviť na dovolenke pri mori alebo na letnej párty pod holým nebom. Vzorovaný čierno-biely na pohodový deň na záhrade a posledný modrý s volánmi stačí doplniť klobúkom, sandálkami a ísť na prechádzku po meste alebo na kávu s kamarátkou.

Ako overal nosiť

… pripájam malú inšpiráciu z pinterest 🙂
Tak ako na denim je expertka Alexa tak na overal vyhlasujem za expertku Taylor Swift 
source: pinterest
Nosíte overal/jumpsuit? Alebo ho nemáte v láske a zdá sa vám nepraktický? S čím by ste ho zladili vy?


You May Also Like

3 comments

Já jsem overalům nikdy moc nefandila, protože si myslím, že se hodí jen pro určitý typ postav, ovšem do té doby, než jsem si jeden takový pořídila. Je ideální na tohle počasí, klasický, jednoduchý a nadčasový. Mám ráda tyhle inspirační posty, děkuji 🙂
CHIC Adriana

ja som si tento rok kúpila svoj prvý overal, tak dúfam, že ho dobre vynosím 😀
Jane´s World

Já mám jeden overal na léto a je skvělý, jen je trochu hloupé to chození na dámy 🙂

http://www.obycejny-blog.blogspot.com

Leave a Reply