Každý z nás má farbu, v ktorej sa cíti dobre a naopak v ktorej sa necíti dobre, však? Ja sa napríklad necítim dobre v červenej, a mám pocit, že sa mi vôbec nehodí. Moja pleť je razom biela až šedá a vlasy tmavšie. V obchodoch som si skúšala rôzne odtiene červenej aj rôzne druhy oblečenia, ale jednoducho v červenej sa necítim komfortne. Naopak, milujem výrazné červené doplnky. Rúže, lodičky a najnovšie som siahla aj po červenej kabelke. Objednala som si ju z e-shopu sakypaky, ktorý vám môžem iba doporučiť. Všetky kabelky sú veľmi kvalitné, z pevných materiálov a majú zaujímavé strihy a nie sú vôbec prekombinované.  To isté platí aj o tejto červenej. Je priestranná, jednoduchá a pritom zaujímavá. Je vhodná pre všetky z nás, ktoré nosíme milión vecí a potrebujeme sa k nim rýchlo dostať. Zips sa nezapína od strany do strany, čo uľahčuje hľadanie kľúčov, pozrite TU . Nie nebojte sa, nič vám z nej nevypadne 😉 Najprv som sa toho trošku bála, pretože som zatiaľ mala iba kabelky v univerzálnych farbách, ale pozrite sa ako skvele vyzerá s bundičkou od sheinside a tmavými jeansami. Zdobený kabátik kúpite v zľave TU v troch rôznych veľkostiach. Outfit som doplnila červeným rúžom Chanel a okuliarmi Oriflame z námorníckej kolekcie (viac info TU).

btw. Fotili sme počas krásnej slnečnej soboty, tak kabelka vyzerá možno trošku viac červená ako je v skutočnosti. Je to veľmi príjemná, tlmená červená.

coat: sheinside (HERE) jeans: camaieu top: orsay shoes: h&m bag: sakypaky (HERE) sunnies: oriflame (HERE)  lipstick: chanel 

photo by Tomáš, Nikon D3100

Sledujte ma už aj na instagrame: 


You May Also Like

2 comments

Krásný outfit ta kabelka tomu dává krásný akcent 🙂

http://wormake.blogspot.cz/2015/06/stin-v-akci-lily-lolo.html

Krásný outfit, hrozně se mi líbí ty džíny. Mají perfektní střih a barvu 🙂

Essence event

Leave a Reply