Pätoro rôznych slnečných okuliarov. To už môžem považovať za zbierku. Nikdy som nemala slabosť na okuliare a vystačila som si s jednými na celý rok. Museli spĺňať jedinú podmienku, aby mali hnedé sklá. S nimi sa zdá všetko veselšie a farebnejšie. Volám to “šťastné sklá” 🙂 Teraz ich mám na poličke niekoľko a každé iné.

1) dúhové pilotky  – po tomto type okuliarov som túžila dlho, ale kúpila som si ich až teraz. Vždy som mala pociť, že sa mi nehodia. Tieto majú šedé sklá, takže ich nosím dosť málo.
2) retro námornícke – najnovší prírastok v mojej zbierke. Majú hnedo – žlté sklá, takže sa vám svet zdá jasný, máte chuť sa stále smiať a budete o nich ešte počuť a aj sa dozviete, prečo námornícke. Stačí sledovať blog resp. viac info aj TU
3) čierne – toto bol taký pokus. Čierne okuliare, čierne sklá, čierny svet … ale vyzerajú dobre len ich neodporúčam nosiť, keď má človek depku, to sa potom z nej nikdy nevylieči.
4) hnedé – moje najmilvoanejšie. Podobné som si doniesla z Versailles z jedného malinkého obchodíku, ale boli celé plastové a jednoducho vplyvom času sa zlomili. Tieto takmer totožné, som si doniesla z poslednej dovolenky z Talianksa z ostrova Capri. Verím, že tieto vydržia dlhšie aj vďaka tomu, že nie sú celé plastové. Mám k nim milú spomienku, kúpila som si ich počas toho najväčšieho dažďa. Všetci obchodníci zdražovali dáždniky a okuliare nikoho nezaujímali, iba mňa 🙂
5) zrkadlové – tieto som vyhrala v súťaži u Farkašovej, resp. vyhrala som iba poukážku, za ktorú som si kúpila tieto zrkadlové okuliare. Sú naozaj super.
Aké máte obľúbené okuliare vy?

Sledujte ma už aj na instagrame: 


You May Also Like

3 comments

Miluju sluneční brýle a jsem zastánce toho, že čím víc jich doma je, tím lépe 😀 Ty tvoje černé se mi líbí nejvíce 🙂

Life by Peggie

Krásná sbírka 🙂

http://wormake.blogspot.cz/2015/05/tag-neziju-jen-makeupem.html

juuuj veru krásna zbierka, ja veru mám asi nejakú podvedomú slabosť a veru mám ich nejakých 6 a to sa krotím 🙂
ZuZu

Leave a Reply