DIY: personalize your t-shirt ... from NY to Paris

Pred nedávnom ste si mohli pozrieť a prečítať príspevok, ktorým som sa zapojila do súťaže "jedno tričko päť blogeriek". Tričko, ktoré sme mali nastajlovať vyzeralo originálne takto, ako ho vidíte na prvej fotke. O NY som nikdy nesnívala, ani ma neláka, a preto som sa rozhodla, že tričko prerobím, aby vypovedalo o skutočnosti a ja som ho vedela lepšie nastajlovať. Postup je viac ako jednoduchý a verím, že vás bude inšpirovať k tomu, aby ste si prerobili tričko, ktoré sa vám už nepáči aj vy. Hlasovať v súťaži "jedno tričko päť blogeriek" môžete TU


Potrebujeme fixky na textil, podložku (medzi jednotlivé časti trička), žehličku a pevnú ruku :) Ja som kreslila voľnou rukou, bez predlohy a bez pravítka. Tak to je ide najjednoduchšie :) Nezabudnite fixky alebo farbu na textil, zažehliť, aby hneď po prvom praní nevybledla :) Fixky na textil môžete použiť aj pre prekreslenie alebo dokreslenie obrázkov na tričku a podobne. 
Tento návod berte ako inšpiráciu, čo môžete vykúzliť z trička, ktoré sa vám "nepáči". Samozrejme je jednoduchšie kúpiť si tričko, ktoré sa vám páči. Ale ja som už jednoducho taká, prerobila by som všetko podľa seba :) Prajem príjemné tvorenie :) 2 komentáre:

  1. To je super nápad :) Veľmi sa mi páči toto - Samozrejme je jednoduchšie kúpiť si tričko, ktoré sa vám páči. Ale ja som už jednoducho taká, prerobila by som všetko podľa seba :) - som sa pobavila :))

    Katka z .BeautyMissfits.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Super nápad, tričko je samo o sobě hezké a tys ho dobře vylepšila :)

    Life by Peggy

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)