tulips

Bežný pracovný deň. Streda. V tom zazvoní telefón a na druhej strane sa ohlási "dobrý deň, kuriér ...". Nič špeciálne, každý deň do firmy chodí kuriér niekoľko krát za deň, ale hneď o deviatej? Nevadí, káva mi hádam nevychladne kým zbehnem pre balík. Privolám si výťah a kedže je deväť a otvorili potraviny, tak si chvíľu počkám kým niektorý príde. Samozrejme cestou dole sa zastavíme na skoro na každom poschodí, a začnem rozmýšľať, ako rýchlo vychladne káva. Konečne sme na nule, ale kuriérové "o dve minútky" som už zvyknutá a tak čakám v teple medzi dverami. O ďalšie dve minúty príde kuriér aj s vozíkom, na ktorom má jednu maxi škatuľu a niekoľko malých. V duchu si hovorím, len nie tú veľkú ako ju odnesiem. Kuriér mi venuje veľký úsmev a keď poviem svoje priezvisko povie "niekto si chce niečo vyžehliť?" Úsmev mu vrátim späť a jeho poznámku vôbec neriešim. Samozrejme mi dal ten najväčší balík, ktorý  je označený ako krehký a ďalšími asi šiestimi nápismi ako neotáčať, pozor a podobne.
Balíček zoberiem do ruky, našťastie bol ľahučký, a rozmýšľam, čo tam môže byť. Nie je to firemný balík ale súkromný. Kto mi čo poslal? Nejaké prekvapenie? Hmmm ja som si nič neobjednávala. Prídem do kancelárie a začnem rozbaľovať. V tom si všimnem na krabici nápis "kvety". Tak tu som spozornela a nechápala. "Kvety? Pre mňa?" Ešte raz skontrolujem adresu a uistím sa, že je to naozaj adresované mne a nie niekomu z firmy :D Balík rozbalený, v ňom naozaj profesionálne zabezpečená kytica. Zostala som sedieť a začala som rozbaľovať kyticu. Jeden papier, druhý papier, penový papier a konečne kvety, ktoré mali ešte aj prísun vody. Ešte že som sedela. Boli to moje najobľúbenejšie tulipány a btw. už som pochopila tú poznámku od kuriéra. Kvety neboli od nikoho iného ako od môjho Tomáša. Táto krásna kytica prišla z e-shopu, ktorý sa špecializuje na donášku kvetov galeriakvetin.sk v rámci celého Slovenska.  Prišli profesionálne zabalené a prežili dlhých 250 km bez akéhokoľvek poškodenia a robia mi naozaj veľkú radosť, lebo ja kvety milujem :)

Páni a dámy, ak chcete aj vy niekoho takto prekvapiť odporúčam donášku kvetov. Ja som bola príjemne prekvapená a stále sa neviem spamätať z toho úžasného balenia kvetov :) Nezabudnite, že sa blíži MDŽ a kvetami nemôžete nikdy nič pokaziť.Podporte ma svojim "like" v súťaží bloger roka 2014 
Mademoiselle IVA

5 komentárov:

 1. To muselo být krásné překvapení :) Kytice je nádherná a tulipány přímo miluji :)

  Giveaway - I love... Cosmetics :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. to je kráásne .. achhh záávidím :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. V rámci BB a ZV funguje stránka www.poslikvetydomov.sk tam si tiež môžeš objednať donášku kvetov :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. naozaj krásne gesto a ešte krajšia kytica :) ZuZu

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)