Vedeli ste, že oriflame ponúka nie len senzačnú kozmetiku, ale aj kabelky??? A ešte k tomu aké krásne a kvalitné!  Doteraz som sa zameriavala iba na kozmetiku a kabelky unikali mojej pozornosti. Musím povedať, že to bola chyba 🙂 Prečo? čítajte!

V katalógu 1, teda myslím, že sa označujú ako “kampaň 1” som natrafila, okrem kozmetiky, o ktorej ste si mohli prečítať TU, aj na kabelku s neodolateľným menom Coco …. Coco Burgundy. No povedzte, dá sa tomu odolať?  Okrem názvu ma o kúpe presvedčilo aj označenie limitovaná edícia a samozrejme aj moja dôvera k značke Oriflame. Keď ponúka kvalitnú kozmetiku, tak prečo by si kazila meno predajom nekvalitnej kabelky?! To by bolo na hlavu!
 

Čo sa o kabelke dočítate v katalógu:

  • univerzálna kabelka, ktorá sa hodí do práce aj na voľný čas. 
  • je štýlová, elegantná a praktická zároveň. 
  • Coco je klasická štýlová taška z jemnej imitácie kože s krokodílím vzorom a mäkkými ušami.
  • rozmery: 35,5 cm x  11,5 cm x 34 cm
 
V čom je kabelka skvelá podľa môjho názoru alebo splnila to čo sľubuje?
Coco je úplne senzačná spoločníčka ako do práce, tak aj na voľný čas. Perfektne sa hodí k môjmu jantárovému kabátu a navyše je vo farbe, ktorá bola vyhlásená za farbu roku 2015 viac TU. Veľmi sa mi páči dĺžka uší. Je taká akurát do ruky, že ju neťaháte za sebou ako psíka a dá sa pohodlne prehodiť cez plece aj keď máte zimnú vetrovku. Povedzme si pravdu, že vám tá vetrovka pridá pár centimetrov na rukách 🙂 Zamilovala som si vzor, ktorý je iba na jednej časti kabelky t.j. ak máte práve nejaký vzorovaný kabát, jednoducho ju otočte a voilá máte hladkú burgundy kabelku. Ďalšou výhodou sú zipsy a priehradky, ktoré takisto na niektorých kabelkách zvyknú chýbať. Okrem samotného zatvárania na zips má aj vnútorné vrecko na zips a ďalšie dve priehradky na mobil a napríklad balzam na pery. Veľmi sa mi páči, že logo nie je viditeľné, ale keď siahnete do kabelky, tak vám vkusný štítok pripomenie, že máte skontrolovať novinky v katalógu 😉 A na záver už iba dodám, že je vyrobená z toho najjemnejšieho materiálu aký si viete predstaviť a pritom zvládne aj moju knihu a zošiť na francúzštinu (ale samozrejme nemusíte to preháňať predsa je to nežná kráska) 🙂
Ja som si ju objednala z kampane č 1 pod kódom 27941 za 19,99 EUR … je to novinka, limitovaná edícia a máte moje odporúčanie. Budete ju často stretávať v mojich outfit postoch už nech sa len počasie umúdri a buď nasneží alebo je sucho 🙂 🙂 

You May Also Like

6 comments

Ta je krásná! Od Oriflame mám jenom psaníčka :).

skor by som taký typ tašiek typovala pre staršie dámy nemožem si pomôcť ale každy ma iný vkus samozrejme, a ku kabátu pasuje riadne:)

Nádherná 🙂 Já zůstávám tedy pořád jen u kosmetiky 🙂

http://modniinspirace.cz/damske-obleceni

Je pěkná, ale já dávám kabelkám tak do těla, že potřebuju nějakou, co přežije moje knížky, co tahám na čtení a další tunu zbytečností 😀 Jinak ti moc sluší, ke kabátu je skvělá.

v Oriflamu už jsem několikrát koukala na kabelky i šperky 🙂 je skvělá, já jsem si k Vánocům pořídila kabelku ve stejné barvě.

výborne sa ti hodí ku kabátu, ani by som nepovedala, že bude tak dobre vyzerať v skutočnosti. škoda, že je už vypredaná

Leave a Reply