what I got for christmas 2014

Tohtoročné darčeky ma skutočne potešili. Dostala som veľa skvelých darčekov. Po množstve z nich som tajne snívala a teraz ich mám doma. Po rozkliknutí článku uvidíte, čo a od koho som dostala a čo mi urobilo najväčšiu radosť.

Od môjho Tomášika som dostala knihu "Tanec s nepriateľom" a glóbus. Jupíííííí vždy som chcela buď veľkú mapu na stenu, glóbus alebo mapu, na ktorej sa dajú zoškrabať štáty v ktorých ste už boli :) Glóbus už má svoje miesto na poličke vedľa pohľadnice z Versailles a kamienkov z celého sveta :) Teraz si môžem glóbus rozkrútiť a vymýšľať nové cestovateľské destinácie :) :)

Od brata, dvojčaťa, som dostala úžasné nožnice v tvare eifelovej veže. Skoro som odpadla, keď som si ich našla pod stromčekom. K tomu mi pribalil zrkadielko, ktoré mi kúpil v malinkom handmade obchodíku a nejlepší darček, ktorý som nečakala. Ten uvidíte úplne na konci článku :)

Od maminy som dostala fialový mäkký vankúš s malinkým levanduľovým vrecúškom, ktoré krásne prevoňalo celý balíček. Veľmi som sa z neho potešila, pretože ten môj vankúš, bez ktorého nezaspím už dosluhoval a strácal svoj tvar. Už tradične mi ušila tepláky ... tento krát to boli teplučké flisové, ktoré mi robia spoločnosť aj teraz :)  Ďalší darček boli základné strihy na oblečenie jupíííí. Po týchto strihoch som túžila už tretie Vianoce a vlastne to bola odpoveď pri každom sviatku na otázku "čo by si chcela dostať". Tieto základné strihy na šaty, sukne, nohavice atď. mi pomôžu pri mojom zlepšovaní sa v šití :) :) už si ich iba budem upravovať podľa strihu, ktorý si vymyslím :)

Od kamarátov Jenniky a Waila som dostala knihu biografiu DIOR :) a nádhernú šatku s červenými kvetinami a hodinky s eifelovkou. Už si len rozmyslieť, ktorú knihu začnem čítať ako prvú :)

Od super kolegyni Stanky som dostala balíček plný úžasných maličkostí, ktoré určite využijem. Špendlíky, krajčírsku kriedu, lepiacu ozdobnú stuhu, drevené gombíky v tvare ♥, textilné gombíky, ihly a úžasnú pečiatku "handmade by" juuuuuj úžasné darčeky :)

.... a toto je darček, o ktorom som písala vyššie. Od bratmmm som dostala svetloooo :) pri otvorení tohto darčeka som odpadla druhý krát. Veľmi sa teším, už nemusím čakať na víkendové ráno, kedy nafotím fotky na blog :) Teraz môžem fotiť a točiť videá kedy len chcem :) :) 

.... a ja som si urobila radosť týmito darčekami, ktoré som si kúpila tesne pred vianocami :)
 lesklý a matný lak PUPA, o matnom pre vás pripravujem samostatný článok
 krabička ladybox o ktorej som písala recenziu TU a video TU
 kabelka z reserved, ktorú ste mohli vidieť aj TU
 svetrík  TIETO a šaty TIETO
 kozmetika oriflame, naktorú som písala recenziu TU

a v poslednej rade kvalitné a luxusné spodné prádlo TOTOVianoce boli úplne skvelé a dostala som ešte lepšie darčeky :) :)  aké darčeky ste dostali vy? pochváľte sa :)

8 komentárov:

 1. Ta podprsenka je dokonalá!!! Chci přesně takovou v černé barvě! Boží! Musí vypadat skvěle!


  www.instagram.com/randomm_beauty
  blog.jana-mei.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Velmi pekne darky. Oriflame miluji.

  Www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásné dárečky a je hezké vědět, že tvoji nejbližší tě takhle dobře znají a umí ti udělat radost :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. snad to nebude moc úchylný, ale to prádloooo, ach <3

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Nice post!!! thank you so much for your visit!!!
  I follow you with GFC and Bloglovin now!
  Have a good week!! and my like in bloglovin for your post too!!:)))

  Besos, desde España, Marcela♥

  OdpovedaťOdstrániť
 6. to spodné prádlo je úžasné :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. ty nůžky jsou opravdu nádherná maličkost :) moc se mi líbí kabelka a spodní prádlo!

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)