tip for e-shop: w.s.dear

Dnes mám pre vás opäť tip. Tento krát tip na e-shop. Pri hľadaní vhodného kabátu na oživenie mojich zimných outfitov som natrafila na celkom zaujímavý e-shop w.s.dear. Tak ako väčšina e-shopov, tak aj tento ponúka bohatý výber oblečenia a doplnkov od výmyslu sveta a všetko vám pošlú bez účtovania poplatkov za dopravu. Spôsob platby je takisto široký od platobných kariet až po paypall :) 

Mňa hneď zaujala táto farebná škála kabátu. Objednala som si kabát v červenej farbe za 23,99 dolárov veľkosť M. Keď sme pri tej veľkosti. Na webe nájdete aj size guide alebo sprievodcu veľkosťami. Naposledy som si z iného e-shopu objednala S a bolo mi malé resp. zatiaľ mi vždy bolo S malé alebo krátke, tak som to teraz riskla väčšou veľkosťou. 

Som veľmi zvedavá akej kvality bude kabát. Samozrejme sa nespolieham na to, že ho budem môcť nosiť do -12 stupňov celzia, ale s hrubším svetrom, šálom a čiapkou bude skvelý. Na webe píšu, že si zakladajú na kvalite výrobkov, tak som naozaj plná očakávaní. Keď mi kabát príde určite vám napíšem ako dlho to trvalo a ako veľmi som spokojná :) Inak kabát nájdete TU


Pri prvej objednávke po zadaní kódu TOHTO získate 15% zľavu na prvý nákup. Ja si myslím, že to stojí za vyskúšanie :) Ak sa vám nebude tovar páčiť, môžete ho vrátiť do 30 dní :) Takisto tu nájdete aj sekciu pod 9,99 dolárov TU.  Zaujalo vás niečo, alebo si radšej oblečenie vyskúšate v obchode? 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)