Pri surfovaní po internete som natrafila na českú stránku www.esprit.cz. V poslednej dobe som si obľúbila svoj chlpatý a neskutočne hrejivý svetrík. Rovnaké som objavila aj na e-shope esprit.cz a nie iba to. Pozrite sa, čo všetko ma zaujalo 🙂


Flaušový sveter z chlpatej priadze nájdete TU. Hneď v troch farbách. Pre romantické duše vo vínovo-ružovej, pre elegantné dámy v čiernej a ak milujete extravaganciu tak zvolte vzorovaný.  Sveter stojí 1499 KČ čo je približne 54 EUR. Určite si vyberiete pretože ich predávajú vo veľkostiach od XS až po XXL. 

Ak pracujete v kancelárii určite poznáte prehriate priestory v zimných mesiacoch. Vtedy sú najvhodnejšie vlnené šaty bez rukávov. Ak ich skombinujete s hrubými pančuchami bude vám príjemne teplo a budete sa cítiť skvele. Ja stále hovorím, že stačí ak máte v teple jednu časť tela. Buď vrchnú alebo spodnú časť t.j. nohy. V zime mám najradšej kombináciu hrubých pančúch s takýmito šatami alebo hrubý sveter so sukňou. Tieto šaty, podobne ako flaušový sveter, nájdete na e-shope v troch farbách. Čiernej, tmavomodrej a bordovej. Veľkosti sú od 32 po 44 a cena je  1999 KČ t.j. 72 EUR.
Vedeli ste, koľko druhom Pariek existuje? S kožušinou, bez kožušiny, s umelou kožušinou s pravou kožušinou, s vatovou podšívkou s plyšovou kapucňou, s vreckami navrchu, bez vreciek atď. Vybrala som zopár, ktoré ma zaujali.  Tmavomodrá  s plyšovou kapucňou, čierna s podšívkou s umelou kožušinou, a béžová s vatovou podšívkou. Ktorú by ste si vybrali vy? Ja asi tú s vatovou podšívkou.  
K tejto jeseni neodmysliteľne patria tartanové a kockované šatky. Na stránke esprit som ich našla hneď niekoľko. Mäkkú károvanú šatku, v čiernej alebo vínovo červenej farbe a oversize kockovanú dokonca až v troch farbách. 
Čo vás zaujalo v kolekcii esprit? Mne sa tam páči naozaj veľa kúskov, ale aby som vám všetko ukázala by bol tento článok príliš dlhý. Pozrite si www.esprit.cz a napíšte mi čo sa vám páči, čo vás zaujalo. 

You May Also Like

One comment

Ty svetry jsou boží, brala bych je všechny 🙂

Lucieswlife

Leave a Reply