t-shirt mademoiselle barbie

blazer: Ivana Klepáčová jeans: camaieu t-shirt: hicustom.net bag: h&m,f&m/DIY pumps: h&m trainers: F&F watch:casio
Nie som zástanca nápisov na tričkách, ale nápis "Barbie" mi prišiel veľmi vtipný. Videla som ho v jednom e-shope, ale už si naozaj nepamätám v ktorom. Chvíľu som pátrala, ale prestalo ma to baviť. Preto som zvolila e-shopy, na ktorom si môžete vyrobiť čo len chcete. Od tričiek, hrnčekov až po mikiny. Môžete si tam vpísať svoje slogany, slávne výroky alebo vložiť vlastné obrázky. Ja som si vybrala  e-shopu www.hicustom.net, kde som našla práve tento motív"Barbie" :) Potešila som sa, a aby ma tričko aj kúsok vystrihovalo doplnila som tam aj časť názvu môjho blogu "Mademoiselle".

Tričko som skombinovala na dva spôsoby.

ELEGANTNE(JŠIE):
Zvolila som čierne sako, vysoké lodičky, malú kabelku so zlatou retiazkou a čelenku do vlasov. Sako potlačilo infantilnosť trička. Kabelka a lodičky dodali outfitu elegantnosť. Na bežný pracovný deň by som tento outfit určite zvolila, ale na stretnutie s dodávateľom ho radšej nechám doma ;)
photo by brother-twin Marián, Nikon D3100

ŠPORTOVEJŠIE:
Vysoké topánky som zmenila za biele plátené tenisky, veľkú čiernu kabelku, hodinky a slnečné okuliare. Sako bolo opät použité na potlačenie infantilnosti a tenisky celkový outfit odľahčili. Btw. tento istý outfit som mala oblečený na firemnej párty a cítila som sa v ňom skvele.
photo by Tomáš, Nikon D3100

Ktorá varianta sa vám páči viac? Aké tričko by ste si vyrábali vy?

5 komentárov:

 1. Tričko je pekné, jednoduché. Ja naopak nápisy na tričkách ešte ako tak znesiem, no čo neznášam a absolutne ani nemám sú tričká , či svetre s potlačami. Najradšej mám proste jednoduché, bez akýchkolvek hluposti vpredu.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. veľmi pekné outfity, najsuper je ten športový :) ja sama som mala také obdobie, že som nenosila nič bez potlače, ale teraz sa to vymenilo a skôr vyhľadávam jednoduché kúsky. :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. to tričko je fórové :D sluší ti to

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Oba ty outfity se mi hrozně líbí, sluší ti to :)

  Lucieswlife

  OdpovedaťOdstrániť
 5. roztomilé tričko :) elegantnější verze vypadá vážně skvěle, na ty Tvé dlouhé nohy bych se mohla koukat pořád!

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)