my hair style & random outfits #4

... pred pár rokmi som urobila radikálnu zmenu. Moje dlhé vlasy, ktoré siahali do úrovne pásu som sa rozhodla skrátiť. Nie o päť, ani desať centimetrov, ale rovno nad plecia. Boli slabé, riedke a poznačené stresom zo štátnic. Ako som vyzerala? TAKTO a TAKTO mi dorastali :) Pár mesiacov ma to bavilo, ale naopak pár mesiacov som bola zúfala, nedokázala som si s vlasmi nič urobiť iba ich nosiť rozpustené. Preto som neskutočne šťastná, že mám svoje dlhé vlasy, o milión percent zdravšie a pevnešie, späť. 

Najčastejšie nosím vlasy rozpustené. Začesané dozadu, nabok, alebo s okuliarmi vo vlasoch namiesto čelenky:
 Keď sú vlasy rozpustené tak sú často aj natočené:


 Vlasy mám rada aj v cope. Buď pekne začesaný dozadu alebo na cestičku a učesaný na bok.Drdol nosím veľmi málo, pretože vtedy musím vstať o pár minút skôr (a to s mi nikdy nechce). Sem tam ho vykúzlim, ale v mobile som našla iba jeden outfit hmmm, ale detailný:
Vašu pozornosť som asi šikovne presunula z oblečenia na vlasy, však? :) Tak ak máte chuť vráťte sa na začiatok a pozrite si aj čo som za posledné dva mesiace nosila oblečené. Btw. väššinu oblečenia nájdete TU, ale ak vás zaujíma niečo konkrétne, píšte do komentárov :)
btw. tak ako pri predchádzajúcich random outfitových príspevkoch ... pracujem na 10p a teda áno stíham fotky ... všetky vznikli pri presune medzi poschodiami, pretože charakter mojej práce je aj o vybavovaní a organizovaní medzi všetkými poschodiami ;)

foto by me, Prestigio 4500

7 komentárov:

 1. Myslím, že Ti všechny účesy moc sluší a hlavně se moc hezky oblékáš :-)

  Skills of Art

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Moc ti to sluší, jde vidět, že tě móda baví :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Super článek. Sluší ti všechny účesy, ale nejvíce se mi líbí ty se zvlněnými vlasy :)

  Radu UltimateChic

  OdpovedaťOdstrániť
 4. si krásna a máš inšpiratívne outfity :) + tá z prvých fotiek, pri ktorej máš napísané ,,curly"- neskutočná si na nej, dokonalý outfit :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tohle je super článek, musela sis s tím fakt pěkně vyhrát :)

  Lucieswlife

  OdpovedaťOdstrániť
 6. závidím Ti takovej výtah - ani bych si netroufla říct, že to bude skvělý místo na focení outfitů :) máš skvělé vlasy, hned bych si je s Tebou vyměnila. moc se mi líbí navlněné :))

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)