grey jeans and white trainers

Sezónu bielych plátených tenisiek a sedenie na schodoch som týmito fotkami definitívne ukončila. Brrr to je ale zima. Čo mám nové? 

1) Konečne mám na môj Nikon návod a strávila som celú nedeľu študovaním, čo všetko sa dá so zrkadlovkou robiť. Návod sa ku mne dostal po dvoch mesiacoch, a to som si ho musela zabezpečiť sama. Už nikdy si nič neobjednám cez ten skvelý e-shop, ale nebudem tu písať ako sa volá, pretože aj zlá reklama je reklama ;) Hlavné je, že ten návod konečne mám a môžem sa učiť pracovať s nikonom. 
2) Po mojom piatkovom neplánovanom výlete TENTO som dostala naordinovaný žiadny make-up a niekoľko liekov na sedem dní (asi to zajtra poruším a použijem aspoň riasenku ale pssst). Oko je na tom oveľa lepšie, ale ten pocit, ktorý som zažívala v piatok by som nepriala nikomu.
3) Našla som lektorku angličtiny, ktorá vyučuje normálne a nie cez skype, ale tá francúzština je asi prekliata ... stále hľadám :-/
4) Zajtra ma čaká splnenie si ďalšieho sna ... uff odvahu dievča odvahu :) Viac vám prezradím zajtra, ak sa vrátim živá a zdravá :) :)
jeans, t-shirt,bag : h&m/DIY trainers: f&f  coat: vero moda
photo by Tomáš, Nikon D3100

3 komentáre:

 1. Ten posledný bod tipujem na tetovanie :) A ten trenč je skvelý!
  Inspiration Point by Paula Fleur

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Sluší ti to, krásná kombinace barev :) Jsem zvědavá do čeho se to pustíš, budu čekat na článek!

  Lucieswlife

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Slusi ti to ☺
  Www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)