Sezónu bielych plátených tenisiek a sedenie na schodoch som týmito fotkami definitívne ukončila. Brrr to je ale zima. Čo mám nové? 

1) Konečne mám na môj Nikon návod a strávila som celú nedeľu študovaním, čo všetko sa dá so zrkadlovkou robiť. Návod sa ku mne dostal po dvoch mesiacoch, a to som si ho musela zabezpečiť sama. Už nikdy si nič neobjednám cez ten skvelý e-shop, ale nebudem tu písať ako sa volá, pretože aj zlá reklama je reklama 😉 Hlavné je, že ten návod konečne mám a môžem sa učiť pracovať s nikonom. 
2) Po mojom piatkovom neplánovanom výlete TENTO som dostala naordinovaný žiadny make-up a niekoľko liekov na sedem dní (asi to zajtra poruším a použijem aspoň riasenku ale pssst). Oko je na tom oveľa lepšie, ale ten pocit, ktorý som zažívala v piatok by som nepriala nikomu.
3) Našla som lektorku angličtiny, ktorá vyučuje normálne a nie cez skype, ale tá francúzština je asi prekliata … stále hľadám :-/
4) Zajtra ma čaká splnenie si ďalšieho sna … uff odvahu dievča odvahu 🙂 Viac vám prezradím zajtra, ak sa vrátim živá a zdravá 🙂 🙂
jeans, t-shirt,bag : h&m/DIY trainers: f&f  coat: vero moda

photo by Tomáš, Nikon D3100

You May Also Like

3 comments

Ten posledný bod tipujem na tetovanie 🙂 A ten trenč je skvelý!
Inspiration Point by Paula Fleur

Sluší ti to, krásná kombinace barev 🙂 Jsem zvědavá do čeho se to pustíš, budu čekat na článek!

Lucieswlife

Slusi ti to ☺
http://Www.style-and-smile15.blogspot.cz

Leave a Reply