blazer: Ivana Klepáčová jeans: camaieu t-shirt: hicustom.net bag: h&m,f&m/DIY pumps: h&m trainers: F&F watch:casio
Nie som zástanca nápisov na tričkách, ale nápis “Barbie” mi prišiel veľmi vtipný. Videla som ho v jednom e-shope, ale už si naozaj nepamätám v ktorom. Chvíľu som pátrala, ale prestalo ma to baviť. Preto som zvolila e-shopy, na ktorom si môžete vyrobiť čo len chcete. Od tričiek, hrnčekov až po mikiny. Môžete si tam vpísať svoje slogany, slávne výroky alebo vložiť vlastné obrázky. Ja som si vybrala  e-shopu www.hicustom.net, kde som našla práve tento motív”Barbie” 🙂 Potešila som sa, a aby ma tričko aj kúsok vystrihovalo doplnila som tam aj časť názvu môjho blogu “Mademoiselle”.

Tričko som skombinovala na dva spôsoby.
ELEGANTNE(JŠIE):
Zvolila som čierne sako, vysoké lodičky, malú kabelku so zlatou retiazkou a čelenku do vlasov. Sako potlačilo infantilnosť trička. Kabelka a lodičky dodali outfitu elegantnosť. Na bežný pracovný deň by som tento outfit určite zvolila, ale na stretnutie s dodávateľom ho radšej nechám doma 😉

photo by brother-twin Marián, Nikon D3100

ŠPORTOVEJŠIE:

Vysoké topánky som zmenila za biele plátené tenisky, veľkú čiernu kabelku, hodinky a slnečné okuliare. Sako bolo opät použité na potlačenie infantilnosti a tenisky celkový outfit odľahčili. Btw. tento istý outfit som mala oblečený na firemnej párty a cítila som sa v ňom skvele.

photo by Tomáš, Nikon D3100

Ktorá varianta sa vám páči viac? Aké tričko by ste si vyrábali vy?

You May Also Like

5 comments

Tričko je pekné, jednoduché. Ja naopak nápisy na tričkách ešte ako tak znesiem, no čo neznášam a absolutne ani nemám sú tričká , či svetre s potlačami. Najradšej mám proste jednoduché, bez akýchkolvek hluposti vpredu.

veľmi pekné outfity, najsuper je ten športový 🙂 ja sama som mala také obdobie, že som nenosila nič bez potlače, ale teraz sa to vymenilo a skôr vyhľadávam jednoduché kúsky. 🙂

http://www.beautiful-savage.blogspot.sk

to tričko je fórové 😀 sluší ti to

Oba ty outfity se mi hrozně líbí, sluší ti to 🙂

Lucieswlife

roztomilé tričko 🙂 elegantnější verze vypadá vážně skvěle, na ty Tvé dlouhé nohy bych se mohla koukat pořád!

Leave a Reply