Cez víkend sme boli na výlete a navštívili sme ďalší aquapark. Tento krát to bola Bešeňová. Príjemne nás prekvapil množstvom bazénov. Areál bol naozaj veľký. Ja som si to samozrejme zamierila do plaveckého bazéna, ktorý mal príjemných 28 stupňov a Tomáš štandardne do toho najteplejšieho bazéna relaxovať. Vstupné je trošku vysoké a takisto sa mi nepáči ani systém platenia v areáli, musíte mať pri sebe peniaze, čo bolo dosť zvláštne. Museli sme behať do šatni a späť. Hmm zatiaľ sme sa s tým nestretli, všade sa dalo “platiť hodinkami” alebo čipom, kt. ste dostali pri vstupe. Teplota vzduchu bola 25 stupňov, čo bolo naozaj veľmi príjemné na plávanie. Aj preto som zvolila celé plavky z F&F. Vydržali sme tu neuveriteľných päť hodín, vybláznili sa na tobogánoch, v detskom bazéne s nafukovacou šmýkačkou (alebo ako to nazvať) a oddýchli si v bazéne s prúdom vody, ktorý vás unášal dookola a vy ste nemuseli robiť vôbec nič 🙂 Odhliadnuc od toho platenia bolo naozaj super.

update k 7.4.2017:

Bešeňová je asi najlepšia zo všetkých 🙂 veľa vonkajších aj vnútorných bazénov, veľa atrakcií 🙂 Chystáme sa tam hneď ako otvoria viac bazénov, lebo dnes je tam otvorených iba pár vnútorných bazénov a ja sa teším na tie vonkajšie.
swimsuit: F&F


….prečítajte si aj o ďalších aquaparkoch/wellness, ktoré sme navštívili na Slovensku, Maďarsku a v Nemecku:
Bystrá ;TatralandiaPermonVyhne 12Nemecko – wonnemar 123, ; Maďarsko – ramada 1, 2, ; Bešeňová ; Patince; Turčianske Teplice– boli sme tam 2x, raz v zime a raz v lete a ani raz sa mi nepáčilo, takže to na blogu nenájdete; Aquacity Poprad

packing listy: zimná dovolenka21x efektívnejšieegyptklobúkčo si zbaliť do aquaparku
stiahni si packing list

You May Also Like

5 comments

Jej super fotky !! Na poslednej vyzeráš úžasne! 🙂 A v Bešeňovej som ešte nebola, ja chodím najčastejšie do Popradu :))
Fashion Passion by Erika

ešte som tam nebola vyzera to tam paradne:)) pekne zabery

Tam to mám nejraději :))) Jezdíváme tam s rodinou každý rok a je tam parádně!! :))

http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

v Bešeňové jsem byla vloni a jela bych hned znovu! bylo to skvělý :)) člověk se tam vyblbne i zrelaxuje.

Nice ♥

ℓα ℒιcσrηe – ℒa vie est ℓa petite ℓicorne.
Swimwear giveaway

Leave a Reply