Inspiration: french bloggers

Kto ma pozná a číta môj blog dlhšiu dobu vie, že milujem Paríž, Francúzsko a vlastne všetko s tým spojené. Učím sa po francúzsky a keby som mala príležitosť ísť opäť do Paríža alebo niektorej časti Francúzska, tak sa zbalím za päť minút. Rozhodla som sa, že sa s vami podelím o moje najobľúbenejšie francúzske blogerky. Každá jedna má svojský štýl a myslím, že si ich zamilujete aj vy :)


1) Le dressing de leeloo - milujem jej outfity, minimalizmus, a ako pri každej blogerke z Paríža jej vkus a zmysel pre detail, kombinovať veci, ktoré by som na prvý pohľad neskombinovala. 2) Le blog de la mechante - Eleonore Bridge - neuveriteľne nádherné forky, stále usmiata a s rúžom na perách. Fascinujú ma jej brošne, vzory na šatách a originálne topánky. Je to presný opak Leeloo :) Eleonore inšpirujú rozprávky, lady-like style a fascinuje ju umenie. Na prvý pohľad je všetkého veľa ale krásne zladené.
3) Le Blog de Betty - kto nepozná betty? Ja si myslím, že vo svete fashion blogeriek je veľmi známy. Na jej blogu nájdete výlety a rôzne párty po fashion show, na ktoré dostáva pozvánky. Vždy dokonale oblečená v posledných vychytávkach. Každému outfitu dodá niečo svoje, čím dotvorí outfit. Outfity sa skladajú z jednoduchých kúskov, a pritom sú úžasné. Milujem jej topánky :)
4) Be Frassy - Audrey vás prekvapí rôznymi štýlmi, ktoré často mení. Raz je oblečená elegantne, raz športovo a inokedy zase dievčensky. Audrey sa ale hodí úplne ale úplne všetko. Vždy má niečo zaujímavé vo vlasoch alebo na hlave, má asi trilión kabeliek a krásny fotky z ulíc Paríža :)
5) Cuillère à Absinthe - Typhanie si zamilujete. Ja by som to nazvala typický parížsky look. Klobúčik, pásiky, nízke topánky a trenchcoat. Samozrejme so šarmom, osobitým vyžarovaním a rúžom na perách. Vždy s úsmevom. Milujem jej fotky 
6) Miss Pandora - alebo cestovanie v čase s Louise. Louise je z Paríža, miluje umenie a prostredníctvom jej blogu s vintage nádychom sa prenesiete do minulosti :) Samozrejme jej outfity sú k tomu prispôsobené :) Jej blog je hotové umenie.
7) Hello it´s Valentine -  Valentine Vanesse je skutočnou milovníčkou módy. Veľa jazdí na bicykli, pije čaj a nosí klobúky :) Jej štýl je plný farieb, nečakaných kombinácii a plný detailov, ale stále elegantný. Býva v centre Paríža a prostredníctvom jej úžasných fotiek móžete zájsť do rôznych malých krásnych uličiek. 
8) Make my lemonade - Lisa kombinuje DIY a módu. Lisa má jedinečný štýl, trošku šialený , miluje bodky a nosí vysoké topánky :) Jej dizajn blogu je niečo čo ste ešte nevideli. Je naozaj nádherný, nebudete chcieť odísť z jej stránok :) Má skvelé nápady a blog plný GIFiek :)
9) The cherry blossom girl  - The cherry blossom girl je ako romantický sen. Alix, skončila školu zameranú na módu. Jej štýl je jemný a vždy ženský. Alix bola módna konzultantka pre veľké značky ako Alexander McQueen a Chloé. Napriek jej popularite je jej blog veľmi osobný, žiadne veľké propagácie :)
10) You make fashion - Margot na blogu ukazuje, že móda nemusí byť iba o známych značkách. Na jej blogu nájdete veľa DIY návodov a tipov ako si prispôsobiť oblečenie podľa seba, svojho štýlu. Fotky Margot prezentujú jednoduchý  štýl s jedinečným citom pre detail.
11) Adenorah - štýl Anne-Laure je veľmi pohodlný a elegantný. Jej outfity sú moderné s jednoduchými líniami. Nič preplácané. Spolupracuje s množstvom luxusných značiek a jej blog sa teda orientuje hlavne na streetstyle fotky :)
12)   Et pourquoi pas coline -  Veľmi veľmi zaujímavá osôbka. Coline miluje život a krásne veci. Na blogu nájdete outfity ale aj videá  (v ktorých rozpráva veľmi rýchlo a márne sa snažím rozumieť jej) a kozmetické tipy :)
13)  Adeline Rapon -  Adeline žije na predmestí Paríža. Jej štýl je veľmi jednoduchý, ale niečim zvláštny. Fotky nie sú profesionálne a teda blog pôsobí viac osobne  :)
A ĎALŠIE, KTORÉ VÁM ODPORÚČAM ....
14) http://www.unbeaujour.fr/
15) http://www.lalistedesjolieschoses.com/
16) http://morning-by-foley.com/
17) http://www.cachemireetsoie.fr/

Ktoré blogy milujete vy? napíšte mi do komentára :)

6 komentárov:

 1. wow, thanks for this wonderful inpsiration!
  i'll check them!
  kisses
  Maren Anita

  FASHION-MEETS-ART by Maren Anita

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Adeline zbožňujem !:) aj jej Tonyho, oni su božíí, videla si http://wolvesandbucks.blogspot.sk/ ?

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mne sa veľmi páči štýl Rachel na pinkpeonies.com, tiež kuknem aj jej sestru theivorylane.com.Odporúčam songofstyle.com, nanysklozet.com, thegoldendiamonds.com, wendyslookbook.com a kayture.com. Viaceré z nich sú známejšie, tak možno poznáš :)
  A super DIY aj SIY ( ako si to ty výstižne nazvala :) ) robí Geneva na apairandasparediy.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nepoznám ani jednu blogerku a som rada, že si mi ich predstavila, vyzerajú byť veľkou inšpiráciou. :-)
  Katharine-fashionisbeautiful

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Jaj, Ivi, to je bomba. Podívám se na některou z nich určitě :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. sákra, já se stydím! znám jen jednu jedinou :D zamilovala jsem se do Miss Pandora <3 mám nějakou slabost pro zrzky o.O :D

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)