Červené šaty som kúpila v secondhande v čase keď aj túto zelenú maxi sukňu. Takže poriadne dávno. Z obidvoch som chcela šortky. Materiál je skvelý, denim. Červené šaty stáli takisto ako zelená sukňa 1 euro 🙂 Minulý rok som ich už nestihla ušiť, pretože už bolo chladnejšie a uprednostnila som jesenný šatník. Proces šitia nemám zdokumentovaný. Dôvod je jednoduchý. Šortky ušila mama tesne pred mojim odchodov na dovolenku. Obliekla som si ich na potulkách pri Bodensee v meste Lindau.


shorts: Ivana Klepáčová shoes: DIY jacket: secondhand bag, t-shirt: H&M 

foto by Tomáš 


Šortky sú hladké so širšou manžetou na spodku. Majú aj pútka, takže sa budú dať dopĺňať rôznymi opaskami. Tento krát som k nim zvolila modro-biele pásikavé tričko, kitty balerínky a denimovou bundou. Zvolila som čiernu crossbody kabelku a hodinky. Outfit bol prispôsobený plavbe po jazere 🙂 Fotky z okružnej plavby nájdete v ďalšom príspevku.

You May Also Like

8 comments

Šikovná!

joj, dufala som ze tu objavim navod. Mam nejake latky ktore som myslela na sortky, ale neviem ako na to 🙁

to ma mrzi .. ale navod je v burde z tadial som si vybrala strih a keby osm ich robila ja tak postupujem podla toho čo je tam napísane 🙂 nič nové nevymslím 🙂 este skus pozriet tu http://mademoiselleiva.blogspot.cz/2013/12/siy-old-skirt-from-secondhand-no-fabric.html je strih aj tu http://mademoiselleiva.blogspot.cz/2013/07/old-skirt-from-secondhand-no-fabric-for.html ale ako hovorím, nechcela som kopírovat návod z burdy ale mozno to nabudúce tak urobím pod odstavec "tip pre vás" dakujem a pekný den ivana

Dakujem Ivka. Mam teraz najnovsiu burdu tak hadam nieco vykuzlim 🙂

jeej ty si šikovná 🙂 a kde ste to fotili ? to neni v bb čo?

🙂 v Nemecku, mesto Lindau , Bodensee

To je skvělý nápad a vypadá to ještě líp 😉

dakujem

Leave a Reply