Bavorsko je najkrajšie spoznávať peši s ruksakom na pleciach. O “výstupe” na Nebelhorn som písala TU. Ďalšia túra (pre mňa to bola túra pre iných prechádzka) smerovala k jazeru Christlessee. 

Síce bola obloha plná mračien nás to neodradilo (aj keď som sa pri konci už obávala). Na začiatku to vyzeralo super. Rovinka a chodník. V polovici sme začali ľutovať, že sme si predsa len neprenajali bicykle. To by bola parádička. Tesne pred cieľom som to chcela vzdať, no Tomáš ma za každou zákrutou presviedčal, že “to je už posledná” 🙂 Za naozaj poslednou zákrutou sa ukrývalo nádherné miesto. Rozprávkové, s domčekom na brehu kryštálovo čistého jazera s pokojnou hladinou, v ktorej sa odrážali okolité hory. A to ticho och. Balzam pre oči, uši aj myseľ. Cez čistú hladinu jazera ste videli aj ten najmenší kamienok na dne. Nikdy som nič také nevidela. Totálny reset pre človeka z mesta 🙂 Možno by bolo fajn sedieť tam aspoň pol hodinu a nerobiť nič len tak sa kochať. No ja som sa obávala dažďa a cesta späť trvala niečo cez poldruha hodiny. 
Btw. oblečenú mám žltú pastelovú mikinu z pánskeho oddelenia. Je to veľkosť XS a stála 4,95 €. Fialovo-ružové botasky su z obchodu house.

You May Also Like

6 comments

Aww… zase krásne fotky! 🙂

Nechapem ludi, co sa stazuju aj pri malej prechadzke. Netreba chodit na take miesta, ked potom clovek odpadava pri sebamensom vystupe 🙂

ja zase nechapem ludí, ktorí odsudzujú druhých ludí a vobec nepoznajú prícinu konania …. ja sa nikdy nestazujem ani neviem ktora veta je písaná tým štýlom …. ja chodím na miesta kde chcem, ktoré mi prídu zaujímavé, robím čo chcem, neriadim sa inými, prekonávam prekážky a dávam si veľké ciele. Keby si čítala články predtým (beriem, že si na mojom blogu asi nová), tak vieš že mám určité zdravotné problémy. Ale preto predsa nebudem sedieť doma a sťažovať sa ako mi je zle. Trenujem a prekonávam prekážky 🙂 Prajem krásny deň

Tá príroda všade navôkol je rozmanitá a prekrásna :3 Mi chýbajú tie prázdniny u prababky na dedine :/

Tak toto je krása !! 🙂 Tá voda je … wow!! 🙂 Fashion Passion by Erika

ta voda, prostě nádhera 🙂 musím tyhle vaše fotky z cest ukázat příteli, tomu by se to moc líbilo a třeba bychom se tam také mohli podívat, protože to by za to rozhodně stálo!

Leave a Reply