blouse: Ivana Klepáčová coat: Vero Moda  jeans: camaieu bag: pull&bear shoes: gate sunnies: h&m necklace: D.I.Y.


photo by Tomáš


Myslíte si, že sila mojich myšlienok je taká veľká, že môžem za to že prší a je chladno? 😀 Ja som len tajne dúfala, že si plášť oblečiem skôr ako v septembri 🙂 Síce mám problém s drevenými mostami (OK volá sa to fóbia. Možno sa most, po ktorom práve išiel koč, v ktorom ma viezli s dvornými dámami, z jedného paláca do druhého, zrútil a ja som zomrela, neviem), ale po tomto som pokukovala už niekoľko týždňov. Je červený, výrazný a chcela som na ňom zopár fotiek. Kabát je naozaj skvelý, aj keď ho nemôžem nazvať trenčkot, nápadne sa podobá, čo poviete? Určite sa pýtate prečo nie trenčkot. Trenčkot je dvojradový a nepremokavý. Toto je plášť, ktorý je jednoradový a dážď mu asi len uškodí 🙂 

You May Also Like

7 comments

Podezřívám tě stejně =P. Ale padne ti fakt dokonale, no a úsměv nic nestojí a přitom je tak super a pozitivní. Lidi by se měli usmívat pořád, pokud nemají chmury, svět by byl hezčí..

http://onthatleaf.blogspot.com

použiješ dáždnik a vec vybavena nič nepremokne:)) pekny outfit a pri pohlade na prvu fotku som si myslela že je to fotene kdesi v anglicku:)) pekne fotky

Ten kabát ♥

ℓα ℒιcσrηe – ℒa vie est ℓa petite ℓicorne.

Veľmi pekný outfit! 🙂 Zamilovala som sa do tvojich okuliarov!! :3

Krásny outfit, taký chic&french ! 🙂

také se bojím dřevěných a dalších nějakých chatrných mostů, ale tohle je skvělý prostředí pro focení! 🙂 trench je opravdu krásnej.

také se bojím dřevěných a dalších nějakých chatrných mostů, ale tohle je skvělý prostředí pro focení! 🙂 trench je opravdu krásnej.

Leave a Reply