beige pants and cream top

trousers: Ivana Klepáčová t-shirt: H&M bag: pull & bear shoes, denim jacket: vintage

Svetlé nohavice s malinkým burgundy vzorom (TIETO a TU boli tiež spomínané) sú šité na pás, ale ani raz som ich tak nemala oblečené. Osobne si myslím, že je to len v tom, že som doteraz nenašla vhodný top. Taký ten volný, ale nie príliš, zo super materiálu, ale nie veľmi priehľadný, možno s golierom a na gombíky ... jednoducho budúci víkend začnem na ňom pracovať, látku mám kúpenú, takže už len začať a čoskoro začnem nosiť nohavice, tak ako sa majú :)  Ako náhle dokončím kurz v Prahe, tak sa opäť vrátim k DIY a SIY článkom (už mi chýbajú) :)

Tento krát som nohavice skombinovala s priliehavým bavlneným tričkom s krajkou, béžovými sandálmi a denimovou bundou (ráno mi bolo chladno). Nohavice som mierne vyhla, asi o 2cm. Tričko je dosť "ozdobené" takže som outfit doplnila iba jemnými náušnicami a náramkom v zlatej farbe.

8 komentárov:

 1. oooooooooh can i have this trousers please?
  such a timeless piece!
  happy friday!
  Maren Anita

  FASHION-MEETS-ART by Maren Anita

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ty kalhoty jsou fakt skvělé a kombinace ti moc sluší! :)
  Style by Eliza.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ach tie nohavice sú úplne najviac mega úžasne a tak podobne, takže hneď sťahujem obrázok a letím ku krajčírke nech mi takto prešije nohavice :D mám podobné čierne a už dlho sa chystám si ich prešiť, lebo sú viac menej široké a krátke, keďže som z nich vyrástla :D, len som ich ľutovala vyhodiť :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. teším sa nový top.. mne sa toto riadne páči :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. sweeeet!!!
  do you follow each other?
  let me know!
  http://defishencia.blogspot.ru/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. mně se tahle kombinace moc líbí :) hlavně ty barvy k sobě pěkně jdou.

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)