V PRÁCI: 

 PO PRÁCI: 
skirt: Ivana Klepáčová t-shirt, necklace, pumps: H&M  bag: pull&bear flats: vintage sunnies: from Paris

Neviem ako vy, ale ja nevydržím celý deň (od cca ôsmej do cca ôsmej) vyzerať rovnako resp. v tom istom. Po práci vždy outfit obmením. Buď si zložím doplnky, zopnem vlasy do copu, zotriem rúž, no najčastejšie sa prezujem do pohodlných balerínok. 
Vysoké topánky po meste nenosím. Zvykla som si uskladňovať všetky topánky na opätku v šatňovej skrinke v práci a balerínky sú doma. Tento môj “zvyk” sa zrodil v čase, kedy som ráno chodila na doučovanie z matiky alebo jazykovku, pred obedom na prednášky do jednej školy, po obede do práce a večer som ešte chcela stihnúť kávu s kamarátkami, prípadne som utekala domov učiť sa na skúšky. Toto všetko sa nedalo (doslova) obehnúť na vysokých topánkach. V práci som ale chcela byť za peknú, tak sa stalo, že jedného dňa som ich mala všetky v práci 🙂 Rúž po práci zotieram kvôli Tomášovi, ktorý ho nenávidí (kto vie asi prečo :DD) a rozpustené vlasy naopak neznesiem celý deň ja. Takže väčšinou ráno tvorím dva outfity v jednom. Pridávam, uberám a mením. V zime si často obliekam sukňu až v práci Veď prečo by som dobrovoľne ráno mrzla, keď môžem ísť z domu v nohaviciach a v práci sa prezliecť 🙂 Ako ste na tom vy? Ste celý pracovný deň rovnaké?


photo by Tomáš

You May Also Like

7 comments

Ja to mám podobné s tým rúžom a vlasmi 🙂 dokonca niekedy aj s topánkami ale dnes som prvý krát vydržala od rána od siedmej do večera do siedmej vo vysokých topánkach, dokonca celý deň aj chodiť !:) suukňa je užasná ! 🙂

dakujem 🙂
ja som raz vydrzala na vysokých opatkoch celu svadbu 😀 😀 az som nechápala lebo mali cca 10 cm inak sa vzdy prezúvam

Moc ti to sluší! Krásně jsi to zkombinovala!:-)

dakujem

Pěkný outfit:) Jinak u mě záleží na tom, jestli se stihnu během dne otočit doma – většinou jo, takže se celá převleču, a když ne, tak jsem prostě celý den stejná:)

dakujem:)

to je moc pěkný článek 🙂 s podpatky to celý den nejde, to je jasná, takže to chápu.

Leave a Reply