Niekoľko krát som už spomínala, že tieto šaty sme ušili minulé leto resp. na konci leta. Náhle sa schladilo a šaty som mala oblečené iba jeden krát. Povedala som si, že ich je škoda a preto som ich nosila aj v iným mesiacoch ako na ktoré sú určené. 1) V zime s hrubými pančuchami, teplým svetrom a členkovými vysokými čižmami. Šaty som pomocou opasku skrátila aby som si zbytočne neskracovala opticky nohy 🙂 Outfit som samozrejme doplnila teplým kabátom a čiapkou 😉
2) Na jeseň a jar som šaty doplnila opaskom, čiernymi priehľadnými pančuchami, balerínkami a koženou bundou. Na jeseň volím aj šatku, prípadne svetrík.
3) V lete k šatám stačí opasok, slnečné okuliare a nude sandále.Prípadne môžem rozopnúť o gombík viac a pod šaty zvoliť peknú podprsenku.


Ktoré obdobie máte najradšej? Ja mám najradšej jar ♥

You May Also Like

7 comments

Super, mám ráda různé outfitové kombinace jednoho kousku, moc se ti to povedlo, ty šaty ti moc sluší, jen by to chtělo trošku vylepšit pozadí.:)
Style by Eliza.

dakujem za nazor 🙂
ako by si ho vylepsila? 🙂

ja tiež fandím jari 🙂 ale páčia sa mi všetky 🙂

je to super, že vieš takto využívať aj letné veci v zime 🙂 mne sa najviac páči tiež jar 🙂 tá koženka tomu dodáva taký luxusný nádych 🙂

Iva, libi se mi vsechny variace, ale nejvice zimni<333

Šaty, co se dají nosit celoročně, jsou nejlepší 🙂 A tyhle jsou navíc moc hezké 😉

nejnápaditější je určitě zimní "verze" :)) ale mě se moc líbí i podzim/jaro v kombinaci s bundičkou – paráda!

Leave a Reply