Study in PRAGUE: styling course


Každý kto ma pozná vie, že módu jednoducho milujem. Teraz milujem už aj šitie. O tomto kurze som rozmýšľala posledné 4 roky ale nedalo sa to časovo zosúladiť s mojim externým štúdiom na UMB ekonomickej fakulte. Teraz rok po úspešnom ukončení inžinierskeho štúdia idem opäť do školy :) Do školy stylu a budem sa učiť o stylingu. Veľmi sa teším pretože mi to určite pomôže pri šití a takisto pri radách kamarátkam, čo si obliecť a čo nie. To už v podstate robím aj bez kurzu, ale teraz budem vedieť aj zdôvodniť, prečo si danú vec neobliecť resp. s čím ju zladiť. Verím, že moje očakávania nie sú veľké resp. že môj smäd po vedomostiach z oblasti módy týmto kurzom uhasím a všetky teoretické vedomosti, ktoré som doteraz získala z kníh budem vedieť aplikovať v praxi.

QUESTION :)
Kurz je  v Prahe, nikdy som tam nebola a nikoho tam ani nepoznám. Je tu niekto z vás čitateľky/blogerky, kt. by sa chcela so mnou stretnúť v Prahe a bola by ochotná trošku mi ukázať mesto? Chcem Prahu trošku vidieť aj po historickej stránke, ale chcela by som navštíviť obchody, o ktorých na Slovensku môžeme len snívať :) Ide o nedele. Budem Vám vďačná :) :)

9 komentárov:

 1. skusala si Foly alebo Becu?:)
  http://simplyfoly.blogspot.sk/p/contact.html
  http://www.styleofbecca.com/2009/06/contact.html

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ahoj Ivi, ako som Ti už písala ja možem 15, 22, 29.6. Daj keď tak vedieť ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujeeeeeeeem :) si zlata ze na to myslis :) nezohnala som nikoho na tuto prvú nedelu, ale tak uz studujem google street view, ako sa kam dostat tak hadam to zvladnem :) :) na dalsí vikend mam jednu kočku a potom tesne pred 15 a 22 by som sa ti ozvala, či si stale free :) ĎAKUJEM este raz :)

   Odstrániť
 3. Ktery vikend mas jeste volny? Rad se toho ujmu =)

  http://onthatleaf.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :) tak zatial to vyzera ze nemam spoločnost na prvý víkend t.j. 1.6.2014
   posles mi e-mail na teba?
   dakujem

   Odstrániť
  2. Ach, tenhle jediny vikend nejsem v Praze =(, budu korzovat po ulicich Barcelony..tak toto me ale mrzi =(

   Odstrániť
  3. :DDD vy ste sa všetci dohodli a na den detí odchádzate preč z Prahy :)
   kazdopádne uži si Barcelonu ♥

   Odstrániť
  4. Ach..kdybys vedela, jak cela Barcelona dopadla =/ (ale i za tech 40 hodin, z puvodnich planovanych 82 jsem toho stihl hodne ->> http://onthatleaf.blogspot.com/2014/06/hola-barcelona.html )

   Odstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)