satnikovo ...

Pred nedávnom som objavila novú webovú stránku satnikovo.sk. Je to stránka, na ktorej môžete nakupovať, vymieňať a predávať oblečenie, topánky, doplnky ale aj kabelky. :) 


Ako to funguje? Jednoducho :)


Pre pridávanie predmetov sa musíte prihlásiť.

Kliknete na  "prihlasenie cez FB"

v nastaveniach si nastavíte svoj profil, fotku a nastenku

Teraz môžete vystaviť predmet :) Vyplnite všetky potrebné informácie a čakáte, kto sa vám ozve resp. budete na to upozornení prostredníctvom notifikácie alebo správou :)

Mne sa podarilo predať šaty a aktuálne mám vystavené dva produkty :) Po uprataní skrini ich tam bude určite oveľa viac :) 

A viete čo je na tom úplne najlepšie? Je to celé bezplatné!!!! No nie je to super? Na FB existuje množstvo bazárov, ale tu máte všetko pekne pokope a pekne podľa kategórii :)
Nemusíte sa prehrabávať albumami. Jednoducho si kliknete na to čo hľadáte a pohodlne nakupujete :) Ak Vás niečo zaujme klinite na mám záujem :) Takisot môžete hodnotiť predajcu, písať správy.

Ak ste si robili poriadok v oblečení a je vám ho ľúto niečo vyhodiť, ani nemáte na blízku detský domov alebo charitu, tak ho skúste predať na satnikovo.sk :) Príjemné predávanie, kupovanie :) :) 

1 komentár:

  1. ono je to niečo ako český votocvohoz.cz, že? :-)) musím sa na to pozrieť, vyzerá to zaujímavo. :-)

    SIMONA | LIVEINFOXWORLD.BLOGSPOT.COM

    ....

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)