tip na výlet: Vlkolínec - pamiatková rezervácia ľudovej architektúry // UNESCO

Táto sobota patrila opäť výletu. Ja by som na výlet chodila (resp. objavovala nové miesta) aj každý deň po práci, ale ešte som nenašla takú osobu, ktorá by bola rovnako naladená :) Mala som neskutočnú chuť ísť plávať alebo ísť na hrad. Najlepšie ísť plávať na hrad ehm :) Tak sme išli radšej do Vlkolínca. Plánovali sme navštíviť túto krásnu dedinku obklopenou ešte krajšou prírodou od minulého leta. Bolo tam naozaj nádherne. Príroda ako namaľovaná, domy ako z rozprávky a neskutočná pohodička. Bolo trošku chladno, ale ako viete "neexistuje zlé počasie, iba zle oblečený turista" :) Vlkolínec sme prešli celkom rýchlo. Obed sme si vychutnali v RK, kde sme našli iba jednu otvorenú reštauráciu. V meste sme videli len zopár mamičiek s kočíkmi inak vôbec nikoho :) Túto sobotu plánujeme výlet mimo SR už sa neviem dočkať :)


4 komentáre:

 1. gorgeous pictures! everything looks fantastic!
  kisses to you!
  Maren Anita

  FASHION-MEETS-ART by Maren Anita

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Milujem takéto dedinky a skanzeny. Dúfam, že sa niekam pôjdeme pozrieť toto leto :) Pekné fotografie, nádherné prostredie navôkol ♥ Aj tebe to sekne a si zlatá :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. v podobném skanzenu jsem byla vloni, když jsem byla na dovolence na Slovensku :) pokud si správně pamatuji, tak to byla Pribylina a zážitek perfektní!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. dakujem za komentáre :) v Pribyline som takisto bola, presne, bolo to velmi podobné Vlkolíncu

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)