how to wear DIY shoes.... and meaning of colors

Ako fungujú vymeniteľné ozdoby? Veľmi jednoducho :) Zobereme si do obalu všetky ozdoby a počas dňa si ich meníme podľa nálady :) Kolegovia si budú myslieť, že sú prepracovaní, a vy ich presviedčať, že veď tie srdiečka mám od rána! Ale nie ... ráno si vyberte jeden pár :) :) A že vyzerajú dobre len srdiečka? Kdeže každá jedna ozdoba, každý jeden tvar má niečo do seba.SRDIEČKA: veľmi romantické a výrazné.

čo vo vás môže vyvolať červená farba
Červená farba povzbudzuje chuť k jedlu a má priaznivé účinky pri liečbe reumatizmu, anémie, či depresií. Posilňuje vôľu a pôsobí proti únave. Červenej dávajú prednosť tvoriví, sebavedomí ľudia. Majú ju radi však i ľudia prudkej povahy; títo by sa mali samozrejme červenej radšej vyhýbať, pretože stimuluje ich vášne a prudkosť. Úplné odmietanie červenej môže byť prejavom nedostatku síl, pasivity, alebo únavy a vyčerpanosti; ale tiež môže byť príznakom zrelej vyrovnanosti so svojou impulzivitou.

VÝMENA ....
odopnúť klipsňu a pripnúť ... môžete si ich pripnúť kde len chcete. Na špicu (tak ako ja), na kraj, napr. k päte, alebo ak si urobíte mašličky bude to vyzerať dobre aj vzadu (hlavne na vysokých topánkach k šatám alebo sukni) :)

KOSOŠTVORCE: trošku  zaväzujúce, čo sa týka tvaru, na druhej strane do outfitu môžete použiť aj bodky, štvorce. Nie sú až také výrazné, ako srdiečka, ale takisto oživia každú topánku :)

Čo vo vás vyvolá čierna
Uprednostňujú ju ľudia, odmietajúci svoj osud, rebeli, ľudia skrývajúci nejaké tajomstvo, filozofi, samotári a ľudia, ku ktorým je ťažko preniknúť. Je to farba vzdoru a protestu, skrytého tajomstva, ničoty a smrti. Môže tiež prezrádzať vnútorný konflikt. Ale tak ako ju obľubujú ľudia neprístupní, je to i farba ľudí originálnych s nadpriemernými schopnosťami a vlastným vnútorným svetom. Čierna je totiž jedinou farbou, ktorá odráža všetky energie a neprepúšťa pôsobenie iných bioenergií na človeka, takže zároveň chráni pred negatívnym, ale i bráni pozitívnemu, čím ostáva nezávislou a originálnou. Mali by sa jej však vyhýbať ľudia depresívni, pretože tým, že bráni prenikaniu energií, udržuje i nálady.
A VÝMENA ....

ZELENÉ TROJUHOLNÍKY: veľmi výrazné, farebné, ja by som ich volila k jeansom a bielemu tričku, alebo k jednofarebným čiernym šatám :)

Čo vo vás vyvolá zelená farba?
Je farbou prírody. Majú ju radi ľudia odvážni, tvoriví, tvrdohlaví a samostatní, ktorí vedia viesť iných, ale i ľudia, ktorým chýba prispôsobivosť. Odmietajú ju ľudia originálni, ale i ľudia zaujatí, sklamaní, či vnútorne neistí. Zelená posilňuje zrak a pozitívne ovplyvňuje mozog a oči. Dôvodom odmietania zelenej môže byť i telesná slabosť a choroby srdca.

MIX VZOROV:
pre tie odvážnejšie z vás určite kombinujte kombinujte kombinujte :) Ja sa na to tiež odhodlám, len musím nájsť vhodnú príležitosť, aby som nedostala 50 otázok typu "zaspala si?" alebo podobne :)

5 komentárov:

 1. mne sa páči tá posledná kombinácia:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Skvělý nápad! mně se líbí ty zelené trojúhelníčky a srdíčka!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. jééj, tak toto je skvelé! :)) mne sa najviac páčia srdiečka. <3

  liveinfoxworld.blogspot.com

  ...

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ty si jaka zlata ked sa tak usmievas :))))

  OdpovedaťOdstrániť
 5. to je šikovný, jak se to dá měnit :) moc pěkný! mě se moc líbí "srdíčková" verze :))

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)