Po niekoľkých teplých dňoch, všetky veci hrubšie ako tento čierny svetrík, skončili v nadstavci. V skrini to zázračne ožilo. Veselé topy, farebné sukne a šortky, krátke šaty. Paráda, už sa teším ako si ich opäť oblečiem. Hrubé pančuchy nahradili tenšie a plné vzorov. Odložila som aj čiapky a šály. Kedy som ich stihla toľko nakúpiť? 🙂 

necklacejeans: camaieu bag: lara.sk shoes: H&M sweater: house
Tento farebný náhrdelník som kúpila v camaieu. Poriadne som ho preskúmala a už viem ako sa dá vyrobiť podobný oveľa lacnejšie 🙂 Môžeme na to použiť staré náhrdelníky, náušnice, bavlnky. Určite sa do toho čoskoro pustím. 

Teraz však musím vymyslieť, ako z hrubého opaska vyrobiť tenší hmm. Mám nové šaty v teplom odtiene beige (majú taký jemný fialový nádych) a všetky opasky sú v zimných odtieňoch beige (pieskové, šedé)  t.j. dosť sa to bije (ja som strašný detailista) a šaty už 2 týždne visia v skrini. Vôbec mi pri kúpe látky nenapadlo, že s opaskom bude najväčší problém. Našla som jeden v perfektnej farbe, ale je široký. Nejaké nápady? Robil niekto s opaskami? 

You May Also Like

5 comments

to mas cele pancuchy pod riflami ci podvazkove? Nevadia ti pod riflami???

AndreaZ

Su to ponozky

Klepi, krásné 🙂 Ty máš prostě oko pro detail. Zkus zajít do HM. Koupila jsem si tam nedávno tenký pletený pásek v hnědé barvě.

Dakujem Eve, áno ten mám aj ja, ale je uplne mimo 🙂 takže ho budem nosit asi na iné saty 🙂 alebo tieto nové prešijem dako och

Pekné fotografie 🙂

ℓα ℒιcσrηe – ℒa vie est ℓa petite ℓicorne.
* Giveaway *

Leave a Reply