Tieto šaty stále nemám upravené na moju veľkosť, takže detailné fotky prekrížených častí na zadnej časti by boli zbytočné. Chcela som prísť na to sama ako ich zúžiť, ale sú podšitéééé pomóóóóc a majú na boku zips. Skombinovala som ich s lososovým sakom a lesklými topánkami na šnúrovanie. V poslednom čase ich nosím často (samozrejme len v práci, vonku ešte nie sú tie správne teploty aj keď moje prižmúrené oči hovoria “svieti slnko pomoooc” 🙂 ). Sú naozaj pohodlné. 


blazer: Ivana Klepáčová dress: persunmall.com tights: e-marilyn.cz flats: f&f Poviem vám pravdu, pretože aj tak, tí z vás ktorí pozorne čítajú môj blog vedia, že normálne si šaty nekupujem (iba svetre, rifle, tričká, ostatné je šité na mieru). Šaty som dostala z e-shopu. Lákala ma predstava dostať niečo free. Šaty mi ale nesedia, materiál je divný a nie sú pekne ušité. Nakoniec naša “spolupráca” skončila skôr ako začala, pretože som ich poprosila, aby mi poslali správnu veľkosť, resp. našli riešenie, aby boli obidve strany spokojné, čo oni odmietli. Na webe majú zavesené info ohľadom veľkostí. Ak nie si z Ázie máš si vybrať o číslo väčšiu veľkosť. To som urobila a šaty sú mi väčšie o dve čísla. Takže sme si prehodili pár e-mailom, kto má vlastne pravdu, a že poskytujú zlé info. Možno som mala držať ústa, keď som to dostala zadarmo, ale na druhej strane, prečo by som im mala robiť reklamu (za) na niečo, čo nie je dobré?! Pri čítaní článku u Melisy som si presne spomenula na tieto šaty. Ja som ich vlastne ani nepotrebovala a pravdepodobne ich budem mať oblečené len pár krát, ak ich vôbec budem mať ešte oblečené. Uvidím ako sa s nimi vžijem a či sa vôbec budú dať upraviť. Zostanem ja pekne pri vlastnoručnenavrhunutých a spomocoumamiušitých šiat 🙂 Viac mojej tvorby TU 🙂
Akú máte vy skúsenosť so spoluprácou s rôznymi e-shopmi? 

You May Also Like

9 comments

Pekný outfit. Veselý, zlatý a svieži 🙂

dakujem Gabrielle 🙂

Šaty vypadají opravdu krásně! To mě mrzí, že ti šaty nesedí! snad se ti je podaří upravit 😉

dakujem 🙂

Tak to je bomba :-), nádherné !
Glamour and beauty

dakujem 🙂

šaty jsou pěkné a ten blazer outfit krásně rozveselí pěkné 😉

http://tinsyfashion.blogspot.cz/

dakujeeem 🙂

já myslím, že ses nezachovala špatně. dostala si je sice zadarmo, ale řekla bych, že cílem správného obchodníka je, aby byl zákazník spokojený. možná jsem ale naivní, když to tak čtu :/ každopádně jsou ale moc krásný!

Leave a Reply