black-white-grey

Hmm pri ukladaní svetrov do komínikov som zistila že farebná škála sa pohybuje v rozmedzí čierna-šedá-biela. Vôbec som si to neuvedomila, až teraz keď som na vrch kôpky položila posledné tri nové svetre. 

Tieto:
Sveter v maslovej farbe, čiernej a svetromikinu v šedo-čiernej farbe. Maslový/krémový ste mohli vidieť v príspevku TU a svetromikinu TU. Čierny ešte nemal svoju premiéru, ale je presne taký istý ako maslový :) Všetky tri sú z obchodu house v cenovom rozpätí od 9 - 14 EUR. Ale ja vlastne inú farbu ani nechcem. Mám rada tieto odtiene :) 

Btw. idete využiť veľkonočné sviatky na cestovanie po svete? Zo všade sa na mňa valia zľavy, ponuky. Ja som našla perfektný zájazd Belgicko - Holandsko :)

8 komentárov:

 1. Tyhle odstíny jsou nejlepší, navíc se hodí ke všemu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ak pojdes do Belgicka tak urciteeee musis vidiet Ghent a Bruggy !! minimalne jedno z tych miest:) v Ghente som zila polroka a Bruggy su architekturou podobne mesto a strasne krasne:))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Milujem takéto fotografie svetrov poskladaných na sebe. A tieto odtiene sú krásne a ľahko kombinovateľné :3

  ℓα ℒιcσrηe - ℒa vie est ℓa petite ℓicorne.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Belgicko Holandsko ? :) ja idem 22. marca taktiež na výlet do Belgicka a Holandska :))
  a ja taktiež zbožňujem jedine čiernu,šedú a maslovú :))))

  OdpovedaťOdstrániť
 5. síce mám v šatníku asi všetky farby spektra, ale čiernej a sivej (bielu moc nemusím) mám veľa... dobre sa kombinujú s čímkoľvek...

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Prosím odkud máš tu lampičku? Sháním takovou už hrozně dlouho. :))

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)