article about me in the magazine "Mollie makes" / "Mollie tvorí"

Mnohí ste mi písali s prosbou, aby som odfotila článok, ktorý som spomínala na facebooku. Nech sa páči tu je :) V článku sú spomenuté aj viaceré šikovné handmade dievčatá. Spolu nás je osem. V časopise je množstvo skvelých návodov a nápadov na jednoduché, ale aj zložitejšie DIY projekty. Určite sa oplatí kúpiť si nové číslo "Mollie tvorí". Som veľmi rada, že som sa dostala do časopisu :)


7 komentárov:

 1. Náhodou, mne sa kvetinové čelenky páčia i keď sama ich (zatiaľ) nenosím, ešte som nenašla tú pravú :D A gratulujem k článku, musí to byť fajn pocit :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. kvetinové čelenky sa páčia veľa ľuďom, ale takisto existuje veľa ľudí, ktorí to budú stále považovať za výstrednosť, hlavne tu v BB

   a ďakujem ti je to naozaj fajn pocit :)

   Odstrániť
 2. zajímavé :-)

  poli-sirotina.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. supeeer!! :-) Kvetinove celenky sa mi velmi pacia, ale sama ich nenosim - nemam rada, ked som stredobodom pozornosti. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. O kvetinových čelenkách- to isté :) a tvoj blog úplne "žeriem", takže ti veľmi gratulujem :)

  http://bebaty.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Mne sa tiež tie kvetinové čelenky páčia, no tu na SVK sa vždy nájde niekto, kto bude to, že niekto vyzerá inak, odsudzovať. :)

  http://fashionbynitaxxx.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. S čelenkami súhlasím. Sú nádherné, dokonca som si sama jednu vyrobila, ale veľmi ju nenosím, pretože to prebodávanie pohľadom je niekedy úplne neznesiteľné.. A samozrejme gratulujem k článku, dúfam, že takých bude ešte veľa :)

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)