black little bag with gold details + DIY

Viaceré z vás sa zaujímali o kabelku z týchto outfit postov TU TU. Ani som si neuvedomila, že som ju nikdy neodfotila detailnejšie :) Nech sa páči je tu pre vás :) :) Kabelka je čierna so zlatými kovovými časťami. Kúpila som si ju v F&F v zľave za cca 7 EUR (neviem presne). Kabelka mala príliš dlhé ramienko, ktoré sa nedalo upravovať. Ja som si ho teda upravila sama.*****
This bag is from this outfit posts THIS THIS. Bag is little black with gold details. I love a handbag strap with gold chain. But this strap was too long. So I sniped it alone.
Potrebujeme/What you need:
 • nožnice / scissors
 • špendlík / pins
 • šijací stroj (alebo ihlu a niť) / sewing machine

Je to úplne jednoduché. Odmerať, primerať, odstrihnúť, zašiť :) Nezabudnite si kabelku prirovnať aj na vetrovku alebo kabát, aby ste ramienko neskrátili až príliš.

7 komentárov:

 1. Jeej, ja som bola z tych co sa na nu pytali :) dakujeeem za fotky :o)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ahoj,
  promiň, ale na mě je to již moc velká napodobenina mini M.A.C. od rebecci minkoff, že mi to až vadí. Jasně, většina věcí z řetězců je inspirována přehlídkovými moly a přesto mám plno věcí z obchodů jako je HM, Zara apod., ale toto je na mě moc.
  měj se pěkně, Šárka D.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj,
   Za svoj nazor sa nemusis ospravedlnovat :)
   Ja som si ju kupila lebo sa mi pacila, vtedy som tu o kt.pises nevidela, nebol to zamer ... hmmm odstrihnem z nej zlatu cast vpredu aby vyzerala inak :)
   Pekny den

   Odstrániť
 3. pekná kabelôčka :)

  pozývam ťa na môj blog a luxusnú giveaway: http://camomille-sign.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)