Viaceré z vás sa zaujímali o kabelku z týchto outfit postov TU TU. Ani som si neuvedomila, že som ju nikdy neodfotila detailnejšie 🙂 Nech sa páči je tu pre vás 🙂 🙂 Kabelka je čierna so zlatými kovovými časťami. Kúpila som si ju v F&F v zľave za cca 7 EUR (neviem presne). Kabelka mala príliš dlhé ramienko, ktoré sa nedalo upravovať. Ja som si ho teda upravila sama.

*****

This bag is from this outfit posts THIS THIS. Bag is little black with gold details. I love a handbag strap with gold chain. But this strap was too long. So I sniped it alone.

Potrebujeme/What you need:
  • nožnice / scissors
  • špendlík / pins
  • šijací stroj (alebo ihlu a niť) / sewing machine

Je to úplne jednoduché. Odmerať, primerať, odstrihnúť, zašiť 🙂 Nezabudnite si kabelku prirovnať aj na vetrovku alebo kabát, aby ste ramienko neskrátili až príliš.

You May Also Like

7 comments

Veľmi pekná 🙂

Jeej, ja som bola z tych co sa na nu pytali 🙂 dakujeeem za fotky :o)

Ta kabelka je krásná!

Ahoj,
promiň, ale na mě je to již moc velká napodobenina mini M.A.C. od rebecci minkoff, že mi to až vadí. Jasně, většina věcí z řetězců je inspirována přehlídkovými moly a přesto mám plno věcí z obchodů jako je HM, Zara apod., ale toto je na mě moc.
měj se pěkně, Šárka D.

Ahoj,
Za svoj nazor sa nemusis ospravedlnovat 🙂
Ja som si ju kupila lebo sa mi pacila, vtedy som tu o kt.pises nevidela, nebol to zamer … hmmm odstrihnem z nej zlatu cast vpredu aby vyzerala inak 🙂
Pekny den

pekná kabelôčka 🙂

pozývam ťa na môj blog a luxusnú giveaway: http://camomille-sign.blogspot.sk/

Taká maličká a praktická 🙂

ℓα ℒιcσrηe – ℒa vie est ℓa petite ℓicorne.
* GIVEAWAY *

Leave a Reply