(Takmer) každý vie, že milujem šaty. Nepotrpím si na prehnané a prešpekulované strihy, ale skôr na materiál, vzory a nápadité detaily. Trošku som prechádzala rôznymi e-shopmi a natrafila som na tieto kúsky.
Snehobiele šaty s potlačou na konci. Wau! Nájdete ich TU je tam viac detailov. Musia vyzerať naozaj skvele na postave. Sú jednoduché a pritom úžasné. Prestrihnuté v páse s dlhým rukávom, mierne nariadené. Nepotrebujete k nim už nič iba krásne topánky 🙂 Druhé ma zaujali smotanové s  výšivkami rôznych vzorov. Je zaujímavé, že je to vyšité a nie nalepené sklíčka ako asi na všetkých šatách v obchodoch. Môžete si k nim obliecť topánky asi vo všetkých farbách sveta. Nájdete ich TU.

Tieto by som brala všetkými desiatimi 🙂 Opäť prestrihnuté v páse s dlhým rukávom, zapínanie vzadu. Ja takýto strih milujem a cítim sa v ňom dobre. Ale tá láááátka och. Chcem chcem. Sú dostupné v tmavo-modrej a smotanovej TU. Nádherné čo poviete.


Týmto šatám by som sa takisto potešila, keby boli súčasťou môjho šatníka. Žlté alebo čierne? Ja berem obidve farby 🙂 Veľmi ma zaujal strih do A so zaujímavými vlnovkami a našitá ozdoba okolo výstrihu. Podľa mňa sú super. Ráno nemusíte rozmýšľať nad doplnkami. Nájdete ich TU v čiernej a žltej (alebo jantárovej, horčicovej??? hmmm). 


Kvetinky nesmú chýbať. Predstavte si ich s tmavými nepriehľadnými pančuchami a balerínkami (a svetríkom). Jedny kvetinkové som raz mala, boli skvelé, super sa nosili. Určite by som chcela ďalšie. Ružové alebo modré kvietky? Ja sa neviem rozhodnúť.


Ktoré sa Vám páčia najviac? alebo ste našli niečo zaujímavejšie?


source

You May Also Like

4 comments

Páni! Ty první šaty jsou boží! 🙂 😀

Posledné kvetované ♥

Kvietkovane najradsej:)

Tie prvé …a žlté sú tiež krásne 🙂

Leave a Reply